x

Düğün Paketi-1

Kampanya Paketleri
Düğün Paketi-1
  • Düğün Paketi-1
  • Düğün Paketi-1
  • Düğün Paketi-1
  • Düğün Paketi-1
  • Düğün Paketi-1
İndirimsiz Fiyatı: 41,60 TL
%28 İndirimli Fiyatı: 30,00 TL
Kazancınız:11,60 TL
Havale İle:29,70 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:30,00 TL

zaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

MICHELLE REID

 YILLARIN ARDINDAN

 Hizmetini görecek bir kadın…

Anton Luis Scott-Lee yıllar önce gözünü kırpmadan kendisini kapı dışarı eden kadınla evlenmek zorundaydı. İntikamı çok tatlı olacaktı. Cristina Markez’in kaderi artık Anton’un ellerindeydi. Parası ödenmiş ve satın alınmıştı. Şantaja boyun eğen bir gelin olmaya mı karar vermişti acaba? Cristina’nın, Anton’un evlenme teklifini kabul etmekten başka çaresi kalmamıştı. Ama Anton’un bilmediği bir şey vardı…

 AŞKTAN KAÇILMAZ

 Giancarlo Cardinale, Londra'ya geldiğinde aklında tek bir şey vardır: İntikam. Kimse bir Sicilyalı'nın aile onuruyla oynayıp bunun yanına kalacağını düşünemez. Natalia Deyton'a gününü gösterecek, onu kendine âşık edip, bedenine ve ruhuna sahip olduktan sonra onu kapının önüne koyacaktır.

Natalia Deyton hayatına birdenbire giriveren adamın büyüsüne hemen kendini kaptırır. Ona âşık olmaması gerektiğini, bunun tüm dünyasını alt üst edeceğini çok iyi bildiği halde kalbinin çizdiği rotadan çıkmayı başaramaz.

BEKLENMEDİK EŞ – LYNNE GRAHAM 

 Cristo Ravelli, babasının İrlanda’daki konağının salonunda bir aşağı bir yukarı turluyor, Brophy ismini duyduğu güne lânet ediyordu. Babasının ölmesi ve geride bir alay gayrimeşru çocuk bırakması pek de sürpriz olmamıştı. Bu skandalı gizli tutmak için çocukların vasisi, büyüleyici Belle’i plânlarına ikna etmek zorundaydı!

Belle Brophy’nin tek düşüncesi üvey kardeşleriydi. Kendisinin hiç sahip olmadığı güveni onlara sağlayabilmek için her şeyi yapardı. Bu yüzden de, o görkemli İtalyan, evlilik teklif ettiğinde hayır diyemedi.

Ama bir kez yüzüğü parmağına geçirdiğinde, Belle bir evlilikte ‘evet’ demekten daha fazlasının olduğunu çabucak keşfedecekti.

 

BEYAZ ATLI PRENS– LYNNE GRAHAM

Nik Christakis bir zamanlar Betsy’nin Beyaz Atlı Prensiydi. İnanılmaz zengin olan ve şeytani yakışıklılığıyla Betsy’nin nefesini kesen Nik, basit bir garson olarak sürdürdüğü hayatına fırtına gibi girmiş ve onu eş olarak seçmişti. Ama evlilik hayatı Betsy’nin hayallerindeki gibi değildi.

Ve şimdi, elleri boşanma evrakının üzerinde dolaşırken, Betsy, kocasının gözlerinde ilk kez âşık olduğu erkeğin pırıltısını gördü. Altı ay sonraki ilk karşılaşmaları önlenemez bir ihtirasla sonuçlandı.

Betsy, bu aşkı unutmaya kararlıydı. Ancak bu pek mümkün olacak gibi görünmüyordu. Onu hayatının sonuna kadar Nik’e bağlayacak iki şey vardı artık hayatında!

SÜRPRİZ DAMAT  - SHARON SALA    

Harley June Beaumont, gözlerini yavaşça araladı. Başı zonkluyor, midesi bulanıyordu. Neden sonra Las Vegas’daki motel odasını tanıdı ve hatırlamaya başladı. Arkadaşı Susan’ın düğünü için Las Vegas’a gelmişti ve belli ki içkiyi fazla kaçırmıştı.

Güçlükle yataktan kalkıp banyoya gitti ve klozetin içinde duran bir buket çiçeği görmesiyle dehşet dolu bir çığlık atması bir oldu. Tanrım! Kalçasında hissettiği bu acı da neydi böyle? Aynaya doğru eğilip dikkatle baktı. İnanılır gibi değildi ama kalçasında kalp şeklinde kırmızı bir dövme ve içinde de küçücük bir yazı vardı.

Sam, Junie’yi seviyor…

Sam de kimdi? Junie de kim oluyordu?

Banyo kapısını hızla açtı ve açar açmaz da dehşet dolu bir çığlık daha attı.

 

YÜREĞİNİN YOLUNDA   – AIMEE CARSON 

Gelinlik provası yapılırken eski kocasının çıkıp gelmesi, Reese Michael için tam bir kâbus olmuştu. Nişanlısının düğünü iptal ettiğini söylemesi ise ayrı bir felâketti…

Mason Hicks’le olan evliliğinin yarattığı yıkımdan kurtulmaya çalışan Reese için olayların bu şekilde gelişmesi, hem hiç beklemediği kadar şaşırtıcı hem de hiç beklemediği kadar gerçeğe dönüştü.

Evet, hayatı boyunca hiçbir erkekten, Mason Hicks’den etkilendiği gibi etkilenmemişti.

Peki, ne yapacaktı? İlk aşkına mı dönecekti, yoksa yeni bir hayatı mı seçecekti? Bunu Reese de bilmiyordu…

PENNY JORDAN

 KUSURSUZ EVLİLİK

 Tullah Richard patronuyla ilgili hayaller kurmaması gerektiğini biliyordu. Şirkete kadın düşkünü biri olduğunu bildiği Saul Crighton’dan nefret ederek gelmişti. Ancak birlikte çalıştıkça ve çeşitli vesilelerle bir araya geldikçe üç çocuğuna yalnız başına bakan patronunun aslında tam da evlenilecek biri olduğunu keşfetmeye başlamıştı. Tullah bunu kendine bile itiraf edemeyecek kadar inatçıydı. Saul Crighton’un akrabaları olan kadınlarla ilişkilerine bakınca, geçmişte yaşadıklarının tekrarlanmayacağını kim garanti edebilirdi? Hayır, erkeklere güvenilmezdi. Hepsi de bencil ve sorumsuz yaratıklardı...

 AŞK VE GURUR

 Samantha Miller bir aile kurmanın özlemiyle yanıp tutuşuyordu, ama uygun bir erkeği bulmak o kadar zordu ki. Belki de İngiltere’de mutlu bir evliliği olan ikizi Roberta’yı ziyaret etmek işine yarayabilirdi.

Liam Connolly’nin, Samantha’nın gidişine sevineceği kuşkusuzdu. Genç kızlığından beri ondan çekmediği kalmamıştı. Atılgan ve sivri dilli karakteriyle, Liam ile hiç uyuşmuyorlardı. Peki, o halde niçin, Samantha’nın gidişinin nedenini öğrendiğinde böylesine sarsılmış, böylesine üzülmüştü ki?

X

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.