LYNNE GRAHAM

LYNNE GRAHAM

Ailesi İrlandalıdır. Bir sahil kasabasında büyümüştür,  bir erkek kardeşi vardır ve Lynne hayatı boyunca Kuzey İrlanda?da yaşamıştır. Hayatını etrafı ormanlık arazi ile çevrili bir sayfiye evinde sürdürmektedir.

Lynne, kocasıyla ilk kez on dört yaşında tanışmış, Edinburgh Üniversitesi?ni bitirdikten sonra evlenmişlerdir.

Gençlik yıllarlıdaki başarısız denemelerinden sonra, çocuğunu büyüttüğü sıralarda tekrar yazmaya başlamıştır. İlk kitabını satana kadar pek çok girişimde bulunmuş ve ilk kitabını raflarda görmenin sevinci hiç unutmamıştır.

Lynne, her zaman büyük bir aile istemiştir ve beş çocuğu vardır. En büyükleri tek öz çocuğudur. Yüreğinde çok büyük bir yere sahip olan diğer çocuklarını evlat edinmiştir. İki tanesi Sri Lankalı ve ikisi de Guatemalalı?dır. Dolayısıyla Lynne?nin evinde ve aile hayatında zengin, çeşitli kültürel bir karışım vardır. Evcil hayvanlara düşkün olan ailenin. Bir kedisi ve bir köpeği vardır.  

Lynne, bahçe bakımı ve yemek pişirmekten çok hoşlanır. Dünyada her toplumda olduğu gibi ailenin bir araya geldiği bütün özel günleri, günler öncesinden yapılan hazırlıkları ve günlerin sıcak, mutlu havasını çok sevmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.