KATE HEWITT

Kate Hewitt ilk romantik romanını on üç yaşındayken İngiltere'ye yaptığı bir seyahat sırasında okumuştu ve o günden bu yana okumaya devam etmiştir.

 İlk hikayesini beş yaşındayken ağabeyinin yazdığı hikayeye özenerek yazmıştı ve bu hikaye sadece bir satırdan oluşmaktaydı. Pensilvanya'da büyümesine rağmen yazlarını ve tatillerini ailesininOntario, Kanada'nın kırsal kesimindeki evinde ahududu toplayıp, akçaağaç şurubu yaparak geçirirdi.

Üniversitenin tiyatro bölümünü bitirdikten hemen sonra New York'a taşınıp tiyatrodaki kariyerine orada devam etti. Hayallerindeki erkek olan ağabeyinin çocukluk arkadaşıyla orada tanışmıştır.

Evlendikten on gün sonra İngiltere'ye taşınmışlardır. Kate orada drama dersleri vermiş, editör yardımcılığı, sekreterlik ve sonunda anne olmuştur.Büyük kızı bir yaşına bastığında ilk kısa hikayesini İngiliz The People's Friend dergisine satmıştır. O günden sonra birçok hikaye, seri yayın ve roman yazmıştır. Aşkın iyileştirici ve kurtarıcı gücünü anlatan hikayeleri yazmaktan hep zevk almıştır. Ayrıca yazmanın dışında, okumayı, seyahat etmeyi ve örgü örmeyi de çok sevmektedir. Altı sene İngiltere'de yaşadıktan sonra şimdi kocası ve üç çocuğuyla birlikte Connecticut'ta yaşamaktadır ve yakında bir de köpek beslemeyi istemektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.