x

Düğün Paketi-2

Kampanya Paketleri
Düğün Paketi-2
  • Düğün Paketi-2
  • Düğün Paketi-2
  • Düğün Paketi-2
  • Düğün Paketi-2
İndirimsiz Fiyatı: 33,70 TL
%41 İndirimli Fiyatı: 20,00 TL
Kazancınız:13,70 TL
Havale İle:19,80 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:20,00 TL

zaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

TATLI KAÇAMAKLAR – KATE HARDY   

 Melvante’nin genç ve yakışıklı prensi Lorenzo, birkaç ay sonra kral olacaktı.

Indigo, onu sarayın bahçesinde gördüğünde tanımamış ve aralarındaki tartışma kısa sürede aşka dönüşmüştü.

Ancak Indigo, bu aşkın bir sonunun olamayacağını biliyordu. Çok farklı dünyaların insanlarıydılar ve kirli geçmişinin asla peşini bırakmayacağını, asla bir kraliçe olmasına izin verilmeyeceğini biliyordu.

 

KAPIDAKİ YABANCI    – SORAYA LANE

 Alex Dane, kollarında ölen arkadaşına, ailesini ziyaret edeceğine dair söz vermişti. Şimdi de suçluluk ve kalbi sırlarının yarattığı heyecanlarla dolu olarak o evin kapısındaydı.

Kocasının ölümünden sonra tüm hayatı küçük kızı Lilly’den ibarer olan Lisa Kennedy'nin ise, bu askere kalabileceği bir yer sunmaktan başka şansı yoktu.

Babasının ölümünden sonra sessizliğe gömülmüş olan Lilly, küçücük ellerini Alex'e uzattığında da, bu üç insanın ruhlarının derinliklerine gömülmüş olan duygular yeniden yeşermeye başladı.

KAÇIRILAN GELİN - SUSAN WIGGS

 Isabel Wharton, hayatı boyunca eksikliğini çektiği aileye nihayet kavuşmak üzereydi çünkü nişanlısı Anthony Cossa’nın, kendisine kucak açan sevgi dolu ve oldukça geniş bir ailesi vardı. Zorluklarla dolu geçen bir yaşamdan sonra nihayet geçmişine sünger çekmeyi ve bambaşka bir yerde, yepyeni bir hayat kurmayı başarmıştı.

Bainbridge Adası’nda kurduğu bitki üretme çiftliğinde son derece başarılı bir kariyer sürdüren Isabel, bir başkasının kendisiyle ilgili bambaşka planlar yapabileceğini ise aklının ucundan bile geçirmiyordu.

Oysa ünlü şarkıcı Dan Black Horse’un, onunla ilgili oldukça ilginç planları vardı…

 

EVLENECEK SON KADIN - AMY ANDREWS

 Kendini bilime adamış Cassie Barclay’in, sevgili olarak seçeceği en son insan, çok yakışıklı ama bir o kadar da kendini beğenmiş biri olan Samuel Tucker’dı ve arkadaşı Reese’nin gerçekleşmeyen düğününde, onunla neden dans ettiğini bile bilmiyordu.

 Tuck, insanların kendisine önyargıyla yaklaşmalarına alışıktı ve Cassie’nin de aynı şekilde düşünmesinden garip bir zevk almıştı. Cassie’yi yatağına aldığında da, ona bir şeyler öğretme sırası kendisine gelmişti. Acaba bu kadını, aşkın ve seksin, mantıkla hiçbir ilgisi olmadığına ikna edebilecek miydi?

GÖKKUŞAĞI ALTINDA – DEBBIE MACCOMBER 

 En yakın arkadaşının Las Vegas’taki düğününde nedime olan Clare Gilroy, kendisini bir gün mihraba götürecek erkekle asla karşılaşamayacağını sanıyordu. Damadın sağdıcı Reed Tonasket’e bir anda âşık olacağını nerden bilecekti ki? Las Vegas’ın pırıltılı gecesinin büyüsüyle geçen baş döndürücü anların sabahında, Clare parmağında bir yüzükle ve yanında kocasıyla uyandı. Acele evliliklerin yürüdüğü görülmüş müydü? Clare ilk sabah uyandığında hiç de pişmanlık hissetmemişti. Eğer Reed’in de bir itirazı yoksa asla pişman olmayacaktı. Ancak farklı dünyaların insanı olmalarının getirdiği engelleri yenebilecekler miydi?

 

AŞK ÖLMEZ - PENY JORDAN  

 Büyük bir aşk ve tutkuyla birbirlerini seven Belle ve Luc, çok genç yaşta evlenmişlerdi. Onlar birbirlerinin ruh eşiydi ve kusursuz bir bütünü oluşturan iki parçaydılar. Ancak, ikisi de evlilik hayatının getirdiği sorumlulukları yüklenecek kadar olgun değillerdi. Gittikçe birbirlerini yıpratmaya başladılar. Ve ayrıldılar...

Aradan çok uzun zaman geçti ve bir düğünde yeniden karşılaştılar. Aralarındaki çekim hiç eksilmemişti. Belle ve Luc için yeni bir gelecek var mıydı yoksa çok mu geç kalmışlardı? Yıllar önce Luc, “Aşk asla ölmez,” demişti…

X

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.