x

2014/09 Sensiz Yaşayamam - İntikam Oyunu

HIGH LIFE 1
2014/09 Sensiz Yaşayamam - İntikam Oyunu
İndirimsiz Fiyatı: 9,90 TL
%70 İndirimli Fiyatı: 3,00 TL
Kazancınız:6,90 TL
Havale İle:2,97 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:3,00 TL

zaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

SENSİZ YAŞAYAMAM  –  DANI COLLINS

Lauren Bradley, hamile olduğunu öğrendiğinde kalbi adeta durmuştu. Ölen kocasının en yakın arkadaşı Paolo Donatelli bebeğinin babasıydı. En yakın arkadaşının karısı ile tek gecelik bir ilişki yaşamış olan Paolo Donatelli, inanılmaz pişmanlık duyuyor ve böyle bir olayın yaşanmasına izin verdiği için Lauren’den nefret ediyordu. Lauren’in hamile olduğu ortaya çıktığında büyük bir skandal kopacaktı. Bu durumda, Paolo için tek çare evlenmekti. Ama kendisine âşık olmayan bir erkekle evlenmek Lauren’in en büyük korkusuydu. Suçluluk ve nefret duygularıyla yaşamakta olan bu iki genç insan, aralarındaki müthiş ihtirasa rağmen gerçek aşkı bulabilecekler miydi?       

 
 

İNTİKAM OYUNU  –  SUSANNA CARR

Otuz gece ve otuz gün...

 

Ashley Jones, ailesine ait olan adayı elinden alan Sebastian Cruz’ un ofisinde saatlerdir bekliyordu. Evini geri alacaktı.

Ama adamı karşısında görünce afalladı. Hiç de yabancı biri değildi. Karşısındaki birlikte ateşli bir gece geçirdiği ve sonra da kendisini tuzağa düşüren adamdı.

Sebastian’ın adayı geri vermeye niyeti yoktu ama aynı zamanda Ashley’i de istiyordu. Ona bir anlaşma teklif etti. Adayı geri almak istiyorsa bir ay boyunca onun metresi olacaktı…

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.