x

2014/09 Prens ve Aşkı - İki Yüzlü Adam

ROMANCE
2014/09 Prens ve Aşkı - İki Yüzlü Adam
İndirimsiz Fiyatı: 9,90 TL
%70 İndirimli Fiyatı: 3,00 TL
Kazancınız:6,90 TL
Havale İle:2,97 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:3,00 TL

zaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

PRENS  VE AŞKI  – TERESA CARPENTER

 

Kraliyet görevi seni beklerse…

 

Anne ve babası ölen Kardana veliahtının bakımını üstlenen dadı Katrina Vincente, bir anda daha zor bir görevle yüz yüze kalmıştı. Çocuğun son derece yakışıklı amcası, vekil prens Julian ile birlikte çalışmak zorundaydı.

Geçmişini gizli tutmak isteyen Katrina’nın en son istediği şey, prensle bir ilişkisinin olmasıydı, özellikle tüm dünya onları izlerken. Ama aralarında oluşan elektriklenmeyi yok saymak olanaksızdı, hele ki Prens’in kendisinden bir öpücük almasından sonra! Acaba krallığın, genç kadına atadığı görev, en umulmadık şekilde büyülü bir peri masalına dönüşebilecek miydi?

 

İKİ YÜZLÜ ADAM  – BARBARA WALLACE

Delilah St. Germain, New York’un en gözde bekârı Simon Cartwright’ın yanında çalışmaya başladığı anda ona vurulmuştu. Aradan dört yıl geçmişti ve Simon’ın ofise her girişinde Delilah hâlâ kalbinin yerinden oynadığını hissediyordu.

Bir hafta sonu Boston’a yaptıkları iş gezisinde Delilah onun parıltılı yüzünün altında geçmişten kalan izleri gördü. Öpüşünün tadını aldıktan sonra gizlediği sırları ve gerçek Simon’ın kim olduğunu ortaya çıkarmaya karar verdi. Peki ya gerçeği öğrendikten sonra acaba Delilah’nın hayatı aynı kalabilecek miydi?

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.