x

2014/11 Tutkuların Esiri - Çelıntı Tek An

HIGH LIFE 2
2014/11 Tutkuların Esiri - Çelıntı Tek An
İndirimsiz Fiyatı: 11,90 TL
%75 İndirimli Fiyatı: 3,00 TL
Kazancınız:8,90 TL
Havale İle:2,97 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:3,00 TLzaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

TUTKULARIN ESİRİ  – KATHY WILLIAMS                          

Alessandro Caretti, başarı ve gücün zirvesine giden yolda emin adımlarla ilerlerken, düşlediği şatafatlı hayata ayak uyduramayacağını düşündüğü sevgilisi Megan’ı acımasızca terk etmişti. Megan’ın doğal bir yaşam tarzı vardı ve hiç kimsenin kendisini olduğundan farklı biri haline getirmesine izin vermeyecek kadar da başına buyruk ve inatçı biriydi.

Kader yıllar sonra onları tekrar bir araya getirdiğinde Alessandro, muazzam servetinin satın alamayacağı ama sahip olmak istediği tek varlığın Megan olduğunu anladı.

Peki, saf bir kızken kendini Alessandro’ya tüm benliğiyle teslim eden Megan, aradan geçen onca yıldan sonra aynı tuzağa düşecek mi?

ÇALINTI TEK AN  – MICHELLE SMART            

Cara Delany, unutulmaz bir gecenin ardından, çapkınlıklarıyla ünlü Pepe Mastrangelo tarafından terk edilmişti ve şimdi kendisinden çok daha fazla düşünmek zorunda olduğu biri vardı. Bu konuyu Pepe’yle konuşması gerekiyordu ve aradığı fırsatı terk edilişinden dört ay sonra yakaladı.  

Pepe, kızıl saçlı bu kadını unutamamıştı ama onun böyle bir iddiayla ortaya çıkacağı da hiç aklına gelmemişti. Onun doğru söylediğinden emin değildi ama neyse ki bunu anlamak ve Cara Delany hakkındaki her şeyi öğrenmek için önünde beş ay vardı. Ve nereden başlayacağını çok iyi biliyordu.  

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.