x

2014/11 İkiz Ruhlar - Fısıltılar Villasi

CLASSICS
2014/11 İkiz Ruhlar - Fısıltılar Villasi
İndirimsiz Fiyatı: 11,90 TL
%75 İndirimli Fiyatı: 3,00 TL
Kazancınız:8,90 TL
Havale İle:2,97 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:3,00 TL

zaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 


SİPARİŞLERİNİZİN DAĞITIMI 4 KASIM 2014 TARİHİNDE YAPILACAKTIR

İKİZ RUHLAR   – ANNIE WEST        

Normal şartlarda Damaso Pires’in, Bengaria’nın skandallar prensesi Marisa’yla hiç işi olmazdı ama onun gerçek yüzünü ve sağlam kişiliğini hemen fark etmesi, Brezilya sokaklarında zorluklar içinde geçen çocukluğunda derinden hırpalanan ruhuna hemen dokunmuştu. Kısa süre sonra da Marisa hamile kalmıştı.

Damaso şimdilerde uluslararası düzeyde çok başarılı ve çok zengin biri olmasına rağmen, gayrı meşru bir çocuk olmanın tüm zorluklarını yaşamış, bu sorunuyla var gücüyle mücadele etmiş biriydi. Bu yüzden de çocuğunun kendisininkine benzer bir kaderi yaşamasına asla izin veremezdi ve çocuğunu sahiplenmesinin tek yolu da Marisa’yla evlenmesiydi.

FISILTILAR VİLLASI  – CHANTELLE SHAW      

Gina Bailey, on yıl sonra Lanzo di Cosimo’yla karşılaştığında, yaşadıkları macerayı hatırlayarak derinden sarsılmıştı. O zamanlar başında kavak yelleri esen Gina, şimdi hayatın acı yanlarıyla tanışmış,  başından bir evlilik geçmiş, hayalleri yıkılmış, yüreği buz gibi soğumuş bir yetişkindi. Acaba Lanzo’nun nazik dokunuşlarına ve içinde uyandırdığı duygulara teslim olursa, hayatı yine mahvolur muydu? Kâbusları geri döner miydi?

Gina’nın yüzü, Lanzo di Cosimo’ya tanıdık geliyordu ama tanışmış olsalar hatırlaması gerekmez miydi? Bir insanın böylesine masmavi okyanusları çağrıştıran gözleri unutması mümkün müydü?

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.