x

2014/05 Asla Asla Deme - Buluşan Gözler

HIGH LIFE 1
2014/05 Asla Asla Deme - Buluşan Gözler
İndirimsiz Fiyatı: 9,90 TL
%80 İndirimli Fiyatı: 2,00 TL
Kazancınız:7,90 TL
Havale İle:1,98 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:2,00 TL
12.5
Adet

zaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

MELANIE MILBURNE - ASLA ASLA DEME

Milyarder çapkın, Raoul Caffarelli'nin hızlı bir hayatı vardı. Ama ne yazık ki geçirdiği kaza onu tekerlekli sandalyeye mahkûm etmişti. Tüm bakımı, onu güzelliğiyle büyüleyen bir kadının ellerindeydi. Bu durum öfkesini ve hayal kırıklığını daha da artırıyordu.

Zor müşterilerle uğraşmaya alışkın olan fizyoterapist Lily Archer, Raoul'un küstahlığından ya da yakışıklılığından korkup kaçacak değildi.  Aralarındaki tutkunun gücünü her ikisi de küçümsemişti. Fiziksel yaraları iyileşebilirdi ama bazı yaralar çok daha derinlere iniyordu.

 

CAROL MARINELLI - BULUŞAN GÖZLER

Estelle Connolly, arkadaşına yardım etmek için, ne eskort olarak bir sosyete düğününde bulunacağını ne de düğünde bulunan en yakışıklı adamın gözleriyle buluşacağını tahmin edebilirdi.

Zavallı Estelle, Raul Sanchez'in çirkin teklifinden sonra, kendi karakteri ile savaşıyordu. Hayatının birkaç ayını Bayan Sanchez olarak geçirmesi karşılığında elde edeceği para, aile problemlerini çözmesine yardım edecekti. Anlaşma imzalandı, İspanyol balayı ayarlandı ama anlaşmada düğün gecesinde olacakların sonucunu kapsayan bir madde yoktu?

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.