x

2014/04 Sırlarla Dolu - Mutluluğun Kanatlarında

HIGH LIFE 2
2014/04 Sırlarla Dolu - Mutluluğun Kanatlarında
İndirimsiz Fiyatı: 9,90 TL
%80 İndirimli Fiyatı: 2,00 TL
Kazancınız:7,90 TL
Havale İle:1,98 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:2,00 TL

zaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

SIRLARLA DOLU - LUCY MONROE

Prens Demyan Zaretsky, ülkesini korumak adına her şeyi yapmaya hazırdı. Chanel Tanner?ı baştan çıkarmak kolay olacaktı. Peki ya evlilik? Görev ve sorumlulukların talihsiz bir yan etkisi diye düşünülebilirdi.

Demyan, kimliğini gizleyerek, acımasız planıyla Chanel?in ihtirastan aklını başından almaya kararlıydı. Ancak genç kadının bakire olduğunu keşfettiğinde kendisiyle ilgili bir gerçeği de keşfedecekti - vicdan. Öte yandan, karanlık kalpli prensin planlarını hesapta olmayan bir hamle beklemekteydi.

 

MUTLULUĞUN KANATLARINDA - PENY JORDAN

İhtişamlı Castello'ya yaklaştıkça, Louise Anderson'un kalbi yerinden çıkacakmış gibi atmaya başlamıştı. Büyükannesiyle büyükbabasının vasiyetlerinin yerine getirilmesini sadece Falconari Dükü sağlayabilirdi. Ancak, doludizgin bir tutkuyla paylaştıkları gecenin ardından arkasına dönüp bakmadan ona hoşçakal diyen de aynı adamdı...

Caesar, neredeyse itibarını iki paralık eden bu kadın için hâlâ kanının kaynamasına inanamıyordu. Louise'nin isteğini yerine getirecekti... Karşılığında onun da bir isteği vardı elbette!


Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.