x

2014/01 Aşk Hırsızı - Söz Ver Sevgilim

BESTSELLER
2014/01 Aşk Hırsızı - Söz Ver Sevgilim
İndirimsiz Fiyatı: 9,90 TL
%80 İndirimli Fiyatı: 2,00 TL
Kazancınız:7,90 TL
Havale İle:1,98 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:2,00 TL

zaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 1 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

LYNNE GRAHAM

AŞK HIRSIZI 

Londra'da bir otelde kat hizmetlisi olarak çalışan göz kamaştırıcı güzellikteki Tawny Blake, iş arkadaşının başını beladan kurtarmak için Navarre Cazier'nin bilgisayarını çalmaya kalkışır ve suçüstü yakalanır. Hapse gireceğinden eminken, güzelliğinden etkilenen Cazier, ona şaşırtıcı bir teklifle gelir.

Ünlü milyarder, skandallarla dolu geçmişini ortaya çıkarmaya çalışan medyayı durdurmak zorundadır. Bunun için bir sahte sevgiliye ihtiyacı vardır. Tawny bu iş için biçilmiş kaftandır. Sosyete güzellerini kolaylıkla baştan çıkarmaya alışkın Navarre, Tawny'nin parmağına sahte bir nişan yüzüğü taktığında başına geleceklerden habersizdir! 

SÖZ VER SEVGİLİM

Sivri dilli ve özgür ruhlu bir kadın olan Tabby Glover, Yunan milyarder Acheron-Ash Dimitrakos'un kuzeninin öksüz ve yetim kalan bebeğini evlât edinmek istiyordu. Ancak, bu süreçte kendisine ölçüsüz bir küstahlıkla yapılan evlilik teklifi, beklemediği bir şeydi!

Mağrur iş adamına evet demekten başka çaresi yoktu! Tabby'e göre bu teklifin ardında yatan daha büyük bir neden vardı. Bu nedeni ve yakışıklı Acheron Dimitrakos'un gerçek yüzünü zamanla öğrenecekti muhakkak.

Gerçeklerle yalanlar arasındaki incecik perde kaldırıldığında, acaba bu evlilik kâğıt üzerinde kalmaktan öteye gidebilecek miydi?

 

 

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.