x

2017/09 İki Yabancı / Kader Bağlayınca

CLASSICS
2017/09 İki Yabancı / Kader Bağlayınca
İndirimsiz Fiyatı: 11,90 TL
%15 İndirimli Fiyatı: 10,10 TL
Kazancınız:1,80 TL
Havale İle:10,00 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:10,10 TL
12.5
Adet

zaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

İKİ YABANCI - KAY THORPE

Lian, Buenos Aires'e geldiğinde, katılacağı dans topluluğunun oradan ayrıldığını öğrenince şaşırdı kaldı. Yabancı bir kentte toy bir genç kız ne yapardı? Onu beyaz kadın tacirlerinin ağına düşmekten  Ricardo Mendoza isimli bir adama kurtardı.

Ama Ricardo'nun da bir sorunu vardı. Babasından kalan mirası elde edebilmesi için üvey kardeşinden önce evlenmesi gerekiyordu. Lian bu iş için biçilmiş kaftandı. Evlilikleri kâğıt üzerinde kalacak, altı ay sonra da ayrılacaklardı. Lian, Ricardo'nun teklifini kabul ederken, nasıl bir serüvene atıldığının farkında bile değildi...

 

KADER BAĞLAYINCA  -  CAROLE MORTIMER

Templar, ölen kız kardeşinin bebeğini kendi çocuğu gibi seviyordu. Keri’ye bakabilmek için, çok başarılı olduğu mesleğini bırakmış, ünlü bir model olmaktan vazgeçmişti. Ancak, geçim sıkıntısına düşünce, Keri'nin babasını bulmaya karar verdi. Sonunda, bebeğin babasının da ölmüş olduğunu öğrendiğinde, tam bir umutsuzluğa kapıldı. Ne var ki, bir süre sonra daha da büyük bir açmaza düşecekti. Bebeğin amcası Leon Marcose, Keri'yi evlat edinmek, Keri’nin annesiyle de evlenmek istiyordu. Şimdi Templar gerçeği ona nasıl açıklayacaktı?

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.