x

2017/09 Geçmişle Hesaplaşma / Dante'nin Sahte Nişanı

BESTSELLER
2017/09 Geçmişle Hesaplaşma / Dante'nin Sahte Nişanı
İndirimsiz Fiyatı: 11,90 TL
%15 İndirimli Fiyatı: 10,10 TL
Kazancınız:1,80 TL
Havale İle:10,00 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:10,10 TL
12.5
Adet

zaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

GEÇMİŞLE HESAPLAŞMA  – DAY LECLAIRE

Evlilikle mi yoksa kaderle mi birbirlerine bağlanmışlardı?

Dante ateşi hiç uyarmadan onları çarpar ama Draco Dante bundan hiç de şikâyetçi değildir. Bu aile efsanesi onu, gizemli bir güzelliğe sahip Shayla Charleston’a çeker. O ise hayatına girdiği gibi hızla ortadan kaybolur.

Draco, aylarca aradıktan sonra, çocuğuna hamile olan kadını bulur. Bu arada sırlar tek tek ortaya çıkmaya başlar. Draco, aile-lerinin geçmiş hesaplaşmaları, karısı ve oğluyla geleceği arasında sıkışıp kalır. Draco, onun Dante ateşi bağını paylaştığına inanacak mıdır? Veya Shayla evlilik anlaşmasını tamamen farklı bir nedenden dolayı mı kabul eder?

 

DANTE'NİN SAHTE NİŞANI - DAY LECLAIRE

Rafe Dante, mücevher işiyle uğraşan zengin ve geniş Dante ailesinin çocuklarından biriydi. Başından kötü bir evlilik geçtiği için kadınlardan uzak durmaya çalışıyordu. Ancak ailesinin, evlenmesi konusundaki ısrarları karşısında kendisine geçici bir nişanlı bulmaya karar verdiği sırada karşısına genç ve güzel Larkin çıkmıştı.

İkisi birlikte, Rafe’nin ailesine karşı göstermelik ve geçici nişanlılık rolü oynarlarken, giderek yakınlaşmaya başlamışlardı.  Bu yakınlaşma, Larkin’in büyük sırrıyla beraber, her şeyi daha da içinden çıkılmaz bir hale getirecekti.

 

 

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.