x

2017/08 Küçük Sırlar / Fotoğraflardaki Tutku

DESIRE
2017/08 Küçük Sırlar / Fotoğraflardaki Tutku
İndirimsiz Fiyatı: 11,90 TL
%15 İndirimli Fiyatı: 10,10 TL
Kazancınız:1,80 TL
Havale İle:10,00 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:10,10 TL
12.5
Adet

zaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

KÜÇÜK SIRLAR  –  MAUREEN CHILD

Altı ay. Rita Marchetti tam altı ay boyunca Jack Buchanan’ın arkasından yas tutmuştu. Ama işte Jack buradaydı, karşısında duruyordu! Hâlâ mükemmel ve inanılmaz derecede çekici görünüyordu. Daha da inanılmaz olan, deniz piyadesi Jack’in, Rita’nın öldüğünü düşünmesini istediğini itiraf etmesiydi. Ama yakında üç kişi olacaklardı ve Jack tam zamanında geri dönmüştü.

Rita Jack’in bebeğini taşıyordu. Kalbindeki derin acılara rağmen Jack bebeğini bırakıp gidemiyordu. Bebeğinin Buchanan soyadını alması amacıyla yapılacak bir evlilik her şeyi çözecekti. Çok derinlere gömülü ve çok uzun süre yok sayılmış bir arzu hariç her şeyi...

  FOTOĞRAFLARDAKİ TUTKU – PAULA ROE

Milyarder Finn Sorensen geçirdiği korkunç kaza sonucunda hafızasını yitirmişti, karısına dair hiçbir şey hatırlamıyordu. Karısı, ona anlatıldığı gibi onunla parası için mi evlenmişti? Ailesinin mücevher imparatorluğunda önemli bir hissesi olması bu yüzden miydi?

Ally McKnight, Finn’in hafızasında sadece fotoğraflarda gördüğü kadarıyla yer alıyordu. Bu fotoğraflar ikisi arasındaki tutkuyu gösteriyordu ama geçmişte kalmıştı. Ally, uzun süredir ortalıkta görünmeyen kocasının sürpriz ziyaretiyle sarsıldı. Kocası ona neler borçlu olduğunu unutturmayacaktı.

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.