x

2017/07 Villa Rosa'da Aşk / Sıcak Bir Yaz

STARS OF ROMANCE
2017/07 Villa Rosa'da Aşk / Sıcak Bir Yaz
İndirimsiz Fiyatı: 11,90 TL
%15 İndirimli Fiyatı: 10,10 TL
Kazancınız:1,80 TL
Havale İle:10,00 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:10,10 TL

zaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

VİLLA ROSA’DA AŞK  - LIZ FIELDING

 Pilot Miranda Marlowe uçamayacak kadar hasta olduğunu anlayınca gerçeği kabul etmek zorunda kalır. Hamiledir. Patronu Cleve Finch’in hâlâ ölen karısının yasını tuttuğunu bildiği için ablasının Akdeniz’de küçük bir adadaki yazlık villâsına gidip dinlenmeye karar verir…

Örümcekler ve toza rağmen villâ her zamanki güzelliğini korumaktadır. Sonra bir anda villâya yeni bir ziyaretçi gelir. Genç adam Miranda’ya anlaşmalı bir evlilik teklif eder. Bebeklerinin babasız büyümesine karşı olduğunu söyler. Ama bu Miranda için yeterli midir?

 

SICAK BİR YAZ  – SCARLET WILSON

 İtalyan televizyon yıldızı Javier Russo’nun Hollywood hayatından kaçmaya ihtiyacı vardı ve Akdeniz’in ortasında yemyeşil bir ada olan İsola dei Flori  mükemmel bir inziva köşesiydi.  Ama bu huzurlu saklanma noktasını güzel Portia Marlowe ile paylaşmak zorunda kalacağı hiç aklına gelmemişti.

 Davetsiz ve gizemli ziyaretçisi ünlülerin muhabiri Portia’nın merakını uyandırmıştı. Ve tabii onun  sakladığı belli olan sırları da. Üstelik Villa Rosa ikisi için yeterince büyük değildi  ve gittikçe yoğunlaşan çekim gücünden kaçabilecekleri, saklanacakları bir yer yoktu.

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.