x

2017/06 Sırılsıklam Aşk / Bir Öpücük

HIGH LIFE 1
2017/06 Sırılsıklam Aşk / Bir Öpücük
İndirimsiz Fiyatı: 11,90 TL
%15 İndirimli Fiyatı: 10,10 TL
Kazancınız:1,80 TL
Havale İle:10,00 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:10,10 TLzaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

SIRILSIKLAM AŞK  –  RACHAEL THOMAS

İtalyan milyarder Antonio Di Marcello, bir meydan okumayı kabul ederek iki haftalığına zengin hayatını geride bırakmıştı. Bu iddia hoşuna gittiyse de Sadie Parker’la karşılaşması onu derinden sarsmıştı. Dört yıl önce onunla bir hafta sonu birlikte olmuşlardı ve şimdi bunun hiç beklenmedik sonuçları olduğunu görüyordu.

Sadie, Antonio’yla temasa geçmek için çok uğraşmış sonra da ondan umudunu kesmişti. Şimdiyse hem çok istediği hem de uzak durmaya çalıştığı gün gelmişti, Antonio karşısındaydı! Antonio’nun onunla oğlu üzerinde hak iddia etmesine karşı koyması çok zordu. Özellikle de Antonio onu böyle etkiliyorken…

BİR ÖPÜCÜK  –  TARA PAMMİ

Gayrı meşru ve göz ardı edilmiş Drakon Prensesi Eleni, kendi ailesini kurmak için can atıyordu. Bir maskeli baloda tanıştığı bir yabancıyla yaşadığı tek bir öpüşme ona bu fırsatı sunmuştu! Gabriel Marquez, Eleni’den çocuğuna bakmasını istemişti! Eleni’nin bu anlaşmayı kendi lehine çevirmesi mümkün olabilir miydi?

Drakon’un en büyük yatırımcısı Gabriel, Eleni’nin cesur teklifi karşısında şaşkına dönmüştü... Ama uygun bir evlilik her iki tarafa da fayda sağlayacaktı! Gabriel kızına annelik yapacak birini bulacak, Eleni de hasretini çektiği bebeğe kavuşacaktı. Ama Gabriel aralarındaki kontrolü imkânsız alevlenmeyi hesaba katmamıştı. Bu, onları sonsuza dek birbirlerine bağlayacaktı!   

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.