x

2017/06 Bebeğim İçin / On Gün İçinde

DESIRE
2017/06 Bebeğim İçin / On Gün İçinde
İndirimsiz Fiyatı: 11,90 TL
%15 İndirimli Fiyatı: 10,10 TL
Kazancınız:1,80 TL
Havale İle:10,00 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:10,10 TL
12.5
Adet

zaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

BEBEĞİM BENİM  –  KAT CANTRELL         

Desmond Pierce bir çocuk ister ama münzevi icatçı, bunun normal yoldan olmasını istemez. Tıp öğrencisi McKenna Moore; gönüllü olarak kocası olacak kişinin gıyabında onunla evlenmeyi ve taşıyıcı anne olmayı kabul eder. Ama bebeğin sağlık durumu; McKenna’yı hem Desmond’la yüzleşmeye, hem de onunla yaşamaya mecbur kılar. Aralarındaki çekim yadsınamaz ve McKenna kendini Desmond’un yatağında bulur. Desmond’ın evliliklerini gerçek kılma isteği; McKenna’nın hayallerini risk etmesi ve Desmond’un hep istediği amaçlarını tekrar gözden geçirmesine yol açar…

ON GÜN İÇİNDE  – KAREN BOOTH

Minik oğlunun güven dolu bakan mavi gözlerini gördüğü anda Aiden Langford; özgür ve sorumsuz günlerinin sona erdiğini anlar. Oğlunun vasisi Sarah Daltrey’i, ona babalık dersi vermeye ikna etmelidir… Bu yumuşak kalpli girişimci; on gün için bebeğin dadısı olmayı kabul eder. Aidan’ın tek yapması gereken ebeveyn olmaya odaklanmak ve Sarah’ın kıvrımlarını düşünmemektir.

Bu yakışıklı milyarderin kollarında olmak, Sarah’ın duygusal sınırlarını zorlar. Bütün bedeni ona aksini söylese de; baba ve oğluna kalbini kaptırma riski varken, bebek bakıcılığının yanı sıra fiziksel bir ilişki yaşamak ona aykırı gelir.

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.