x

2017/05 Sırların Gölgesinde / Çöller Prensi

BESTSELLER
2017/05 Sırların Gölgesinde / Çöller Prensi
İndirimsiz Fiyatı: 11,90 TL
%15 İndirimli Fiyatı: 10,10 TL
Kazancınız:1,80 TL
Havale İle:10,00 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:10,10 TL
12.5
Adet

zaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

SIRLARIN GÖLGESİNDE – DANI COLLINS

 Cinnia Whitley, tanınmış milyarder iş adamı Henri Sauveterre’yle skandala dönüşen ilişkilerinin sonunda hamile olduğunu öğrenmişti, üstelik ikiz bebek bekliyordu! Cinnia, Henri’yi unutamamıştı ama Sauveterre hanedanının yeni kuşağını dünyaya getirmesi. Henri’yle sonsuza dek aralarında bir bağ olması anlamına geliyordu. Elbette bunu bir sır olarak saklamazsa…

Henri, Cinnia’nın onu kandırdığını öğrenince çok öfkelendi. Küçük kız kardeşinin kaçırılması onun aile kurma düşüncelerini tamamen bir kenara bırakmasına neden olmuştu, bütün Sauveterreler onun korumasını hak ediyordu çünkü. Bununla birlikte Cinnia’nın karısı olmasını sağlayacak, bir araya gelmelerinin ne kadar zevkli olabileceğini ona gösterecekti!

  ÇÖLLER PRENSİ  - DANI COLLINS

Zhamair’in Veliaht Prensi Kasım, kız kardeşinin evliliğinin tehlikeye girmemesi için Angelique Saveterre’nin, kız kardeşinin müstakbel kocasıyla yaşadığını varsaydığı ilişkisine son vermeliydi. Ancak Angelique bu ilişkiyi tamamen reddedince Kasım, karşısına çıkan bu olağanüstü güzelliği değerlendirme isteğine karşı koyamadı.

Kasım’ın çıkma teklifi, kendisini hep ikiz kardeşiyle kıyaslayıp kendisi gibi davranamayan Angelique’e cazip gelmişti. Bir süre sonra Kasım’ın yanında giderek açıldı, kendisini bu çöl prensine teslim etti. Ama Kasım ona ihtiras ve değerli mücevherlerden fazlasını sunabilecek miydi?

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.