x

2017/05 Altı Ay kuralı / Acımasız İntikam

HIGH LIFE 2
2017/05 Altı Ay kuralı / Acımasız İntikam
İndirimsiz Fiyatı: 11,90 TL
%15 İndirimli Fiyatı: 10,10 TL
Kazancınız:1,80 TL
Havale İle:10,00 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:10,10 TL
12.5
Adetzaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

ALTI AY KURALI   – MELANIE MILBURNE

Cristiano Marchetti eski metresi Alice Piper’a evlenme teklifinde bulunduğunda, anlaşma bitiş süresi belliydi. Büyükannesinin vasiyetinin koşullarını yerine getirmek için sadece altı ay evli kalacaklardı. Ama Cristiano’nun başka bir amacı daha vardı. Yedi yıl önce onu terk eden Alice’ten intikamını almak!

Alice’in, düşmanının garanti ettiği maddi garantiye ihtiyacı vardı, ama çok geçmeden her çatışmaları  baştan çıkarıcı bir sonla noktalanmaya başladı. Nişanlılıklarıyla ilgili kuralı bozsa ve Cristiano’nun kâğıt üzerindeki karısından daha fazlası olarak onunla evlense ne olurdu acaba?

 

ACIMASIZ İNTİKAM – MICHELLE SMART

Milyarder Stefano Moretti’nin onu terk eden karısı Anna’ya karşı tek tutkusu intikamdı. Haftalar önce onu herkesin önünde aşağılayarak terk etmişti. Bu yüzden, Anna hafızasını yitirmiş olarak—ani evlilikleriyle ilgili hiçbir şey hatırlamadan—hayatına döndüğünde, kaderin ondan yana olduğuna emindi.

Stefano’nun plânı iki aşamalıydı: Aralarındaki ateşli çekimi tekrar uyandıracak şekilde Anna’yı özel olarak baştan çıkarmak, sonra da ona yaptığının aynısını yaparak, herkesin önünde aşağılamak.

Ta ki Stefano, bir şeyi intikamdan daha çok istediğini fark edene kadar. Anna’yı sonsuza kadar yatağında görmek!

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.