x

2017/05 Akdeniz Rüyası / Aşk Affeder

HIGH LIFE 1
2017/05 Akdeniz Rüyası / Aşk Affeder
İndirimsiz Fiyatı: 11,90 TL
%15 İndirimli Fiyatı: 10,10 TL
Kazancınız:1,80 TL
Havale İle:10,00 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:10,10 TL
12.5
Adetzaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

AKDENİZ RÜYASI  –  SARA CRAVEN

Selena, bir dokunuşla tutulmuştu… Alexis Constantinou, aklından bir türlü çıkmıyordu. Onun maharetli dokunuşlarından önce Selena sadece saf bir öğretmen adayıydı. Şimdiyse her gece rüyalarında Akdeniz’e gidiyor, masumiyetini ondan alan o maceranın özlemiyle yanıp tutuşuyordu.

Ama bu maceranın sonunda Selena’ya sonsuza dek gizlemesi gereken bir sır kalmıştı; Alexis’in çocuğunu dünyaya getirmişti. Şimdi, bir aile meselesi yüzünden yeniden Yunanistan’a gitmesi, Alexis’le yüzleşmesi gerekiyordu. Alexis’le aralarındaki ihtirasın sürdüğünü inkâr edemezdi ama bütün dünyadan sakladığı sırrı, Constantinou ailesinin varisini ondan da gizleyebilecek miydi?

  

AŞK AFFEDER  –  ANDIE BROCK

Calista’nın babasının mezarı başında görmeyi en son beklediği ya da istediği en son kişi kendini beğenmiş milyarder, Lukas Kalanos olabilirdi. Beş yıl önce bekâretini ona vermiş, Lukas ise ona ve ailesine ihanet ederek ortadan kaybolmuş, Calista’yı kırık bir kalpten daha fazlasıyla geride bırakmıştı.

Kendisini oyuna getiren Gianopoulous ailesinden intikam almak isteyen Lukas ise bunun için Calista’yı baştan çıkarmaya kararlıydı. Calista geçmişte yaptıklarının bedelini onun yatağında ödeyecekti. Ama Calista’nın çocuğunun annesi olduğunu keşfetmesiyle birlikte Lukas’ın intikam planı yerini arzuya bırakacaktı.

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.