x

2017/04 Son İhanet / Aşk Her Zaman

HIGH LIFE 1
2017/04 Son İhanet / Aşk Her Zaman
İndirimsiz Fiyatı: 11,90 TL
%15 İndirimli Fiyatı: 10,10 TL
Kazancınız:1,80 TL
Havale İle:10,00 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:10,10 TL
12.5
Adetzaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

SON İHANET – JENNIE LUCAS


Letty Spencer on yıl önce babasının dolandırıcılıktan tutuklanmasıyla birlikte Manhattan sosyetesinin en nefret ettiği isim olmuş, hayatında âşık olduğu tek adamdan uzaklaşmak zorunda kalmıştı. Darius Kyrillos artık zavallı bir şoförün oğlu değildi ve onun için yeniden çıkıp gelmişti.
Darius ise soğuk yenen intikam yemeğinin tadını çıkaracağına, Letty’nin tatlı dudaklarına kapılmıştı yeniden. Ama bir araya gelmelerinin yakında baba olmasıyla sonuçlanacağını kestiremezdi. Letty onu bir kez daha reddedince, Darius bu kez ona izin vermedi!


AŞK HER ZAMAN – SHARON KENDRICK


Garson kız Darcy Denton ne ince uzundu, ne de çok tecrübeliydi, yani Renzo Sabatini’nin tarzı olmadığının farkındaydı. Ama aralarındaki çekimin gücüne karşı koyamamış, birlikte geçirdikleri ihtiras dolu gecelerin bağımlısı olmuştu.
Darcy, Renzo’yla birlikte onun Toskana’daki evinde kalırken, Renzo’nun geçmişinin acılarla dolu olduğunu ve bu yüzden insanlarla arasına mesafe koyduğunu anlamaya başlamıştı. Kendisini ona daha fazla kaptırmadan bu ilişkiyi bitirmesi gerekiyordu ama hamileydi!

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.