x

2017/04 Park Aveneu Prensesi / Belalı Aile

DESIRE
2017/04 Park Aveneu Prensesi / Belalı Aile
İndirimsiz Fiyatı: 11,90 TL
%15 İndirimli Fiyatı: 10,10 TL
Kazancınız:1,80 TL
Havale İle:10,00 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:10,10 TL

zaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

PARK AVENEU PRENSESİ – ELIZABETH BEVARLY

Bir garajı da olan teknisyen ve tamirci Hogan Dempsey, beklemediği bir şekilde bir mirasa konduğunu öğrenince bunu, farklı çevrelerde büyüdükleri Park Aveneu prensesini baştan çıkarmak için bir fırsat olarak gördü.
Onu etkilemek için sosyete şefi Chloe Merlin’i tuttu, sosyetik prensesi en sevdiği lezzetlerle etkileyebilmeyi umuyordu. Ancak baştan çıkarılan Hogan oldu ve üstelik bunun sebebi yemekler değildi! Hogan’ın Chloe’ye duyduğu arzu, prensesle ilgili planlarını silip atacaktı. Ancak Chloe erkeklerden uzak durmaya kesin kararlıydı. Acaba Hogan’ın cazibesi Chloe’nin iştahını kabartmaya yetecek miydi?

BELALI AİLE – ELIZABETH BEVARLY

Renny Twigg’in yapacağı şey basitti: Bir gangsterin uzun zamandır kayıp olan torununu bulmak; onunla birlikte tanık koruma programına dahil olmak değil! Ama milyarder Tate Hawthorne’a, o güne dek bilmediği aile bağlarını anlatınca başına bu gelecekti. Bu yakışıklı milyarderin bir sonraki Don Iron olmak istemediği açıktı ama yine de Renny’yle bir süreliğine ilişkiye açıktı. Ancak buna bir de bebek eklenince… Tate zaten belalı ailesini hayatından uzak tutmak için yeterince çaba harcıyordu, kendi ailesini nasıl kurabilirdi?

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.