x

2017/04 Aşkı Seçtim / Asi Bakire

HIGH LIFE 2
2017/04 Aşkı Seçtim / Asi Bakire
İndirimsiz Fiyatı: 11,90 TL
%15 İndirimli Fiyatı: 10,10 TL
Kazancınız:1,80 TL
Havale İle:10,00 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:10,10 TL
12.5
Adetzaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

AŞKI SEÇTİM – CAROL MARINELLI


Sicilyalı zengin iş adamı Raul Di Savo, Lydia Hayward’la karşılaştığında sadece onu arzulamadı. Onu baştan çıkarmakla can düşmanının Lydia’nın vücudu üzerine girdiği pazarlığı da bozacaktı…
Bir yabancıya satılmaktan kaçmak için Lydia çaresizce Raul Di Savo’ya yöneldi. Raul ona tek gecelik bir ilişki önermişti ancak usta dokunuşları direnemediği arzuların uyanmasına yol açtı!
Raul’un intikam oyununda bir piyon olduğunu keşfeden Lydia, onu terk etti. Ta ki beklenmedik bir sonucun onu Raul’a ebediyen bağlayacağını fark edene kadar!


ASİ BAKİRE – SUSAN STEPHENS

Luca Tebaldi hayatı boyunca ailesinin sahip olduğu zenginlik ve şöhretten uzak durmuştu. Şimdi, erkek kardeşinin ölümünün ardından, onun mal varlığını yöneten bir zengin avcısı ile uğraşmak zorunda kalacağı için çok öfkeliydi!
Jen Anderson’ı Sicilya’ya götürüp, gerçekleri ondan romantizm silahını kullanarak söke söke alacaktı. Fakat tahminlerinin aksine Jen beklemediği kadar masumdu. Şehvetli bakire Luca’nın hislerini alt üst edecek, ona kafa tutacaktı. Luca’nın içinden yükselen gerçeklerle yüzleşmeye gücü var mıydı?

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.