x

2017/03 Manüde Tatlı: Aşk / Pembe Rüya

STARS OF ROMANCE
2017/03 Manüde Tatlı: Aşk / Pembe Rüya
İndirimsiz Fiyatı: 11,90 TL
%15 İndirimli Fiyatı: 10,10 TL
Kazancınız:1,80 TL
Havale İle:10,00 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:10,10 TL
12.5
Adet

zaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

MENÜDE TATLI: AŞK – SUSAN MEIER

 Yoksa menüde tatil aşkı mı vardı?

 Dünyaca ünlü Şef Rafe Mancini, yemekleriyle olduğu kadar öfkesiyle de meşhurdu. İşine karşı son derece titizdi ve kimse onun standartlarını karşılayamıyordu. Ta ki bulduğu geçici hostes Daniella Tate, restoranına ve hayatına yeni bir soluk getirinceye kadar...

Daniella, Toskana'nın güzel bir köyü olan Monte Calanetti'ye farklı sebeplerle gelmişti ama Rafe ile tanıştığında, her zaman özlemini çektiği aitlik hissini bulmuştu. Cebinde eve geri dönüş biletiyle bir karar vermek zorundaydı. Amerika'daki eski, güvenli hayatına geri mi dönecekti, yoksa İtalya'da kalıp Rafe'nin gelini mi olacaktı?

 

PEMBE RÜYA – SOPHIE PEMBROKE

Çekingen ve utangaç Eloise Miller annesinin neden olduğu skandal ilişkiler ailesini paramparça ettiğinden beri dikkatleri üzerine çekmekten hep kaçınıyordu. Dolayısıyla şaşaalı bir düğünde baş nedime olmak onun için tam bir kâbusa dönüşmüştü!

   Dünya medyasının bakışları altında yakışıklı sağdıç Noah Cross ile eşleşti. Aslında her kadının kalp atışlarını hızlandıracak kadar seksi olan bu Hollywood yıldızı tam da Eloise’ın kaçındığı türde bir erkekti. Fakat kısa sürede yakışıklı jön Eloise’ın yüreğine girip gizli umutlarını ortaya çıkarmayı başardı ve onu hayallerinin gerçek olabileceğine ikna etti.

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.