x

2017/03 Geçmişi Silmek / Kayıp Aşk

HIGH LIFE 1
2017/03 Geçmişi Silmek / Kayıp Aşk
İndirimsiz Fiyatı: 11,90 TL
%15 İndirimli Fiyatı: 10,10 TL
Kazancınız:1,80 TL
Havale İle:10,00 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:10,10 TL
12.5
Adetzaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

GEÇMİŞİ SİLMEK – JENNIFER HAYWARD

Grand oteller zincirinin sahibi milyarder Nate Brunswick’in evliliğe inancı babası yüzünden sarsılmıştı. Büyükbabasının ondan bulmasını istediği yüzüğün peşine düşüp Sicilya’ya giderken de aklında ne evlilik ne de ciddi bir ilişki vardı. Ancak olaylar beklenmedik bir şekilde gelişecek ve Nate kendisini aniden evlenmiş bulacaktı!

Yüzüğün sahibi, büyüleyici Mina Mastrantino yüzüğü ancak evlenmesi durumunda bir başkasına satabiliyordu. Evlilik yemini ne kadar hızlı olduysa boşanmaları da o kadar hızlı olacaktı. Ancak işler planladıkları gibi gitmeyecekti, ikisini de bekleyen daha çok şey vardı.

 

KAYIP AŞK – MAISEY YATES

Alessandro Di Sione soğuk ve duygusuz olmasıyla tanınıyordu ama o bile büyükbabasının, bir kraliyet ailesinin adının karıştığı skandalda payı olan tabloyu yeniden görme hayaline karşı koyamamıştı.

Tablonun peşine düşüp birlikte Isolo D’Oro’ya çıktıkları seyahatte Gabby, geçmişinden gelen bir suçluluk duygusuyla kıvranan bu adama gönlünü kaptırmaya başlayacaktı. El sürülmemiş olması onu Alex’in gözünde dokunulmaz kılıyordu çünkü Alex’e göre Di Sione kanı zehirliydi. Acaba aralarındaki tutkunun gücü ve Gabby’nin sevgisi onun kurtuluşu olabilecek miydi?

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.