x

2017/03 Bir Kızımız Var / Uykusuz Geceler

HIGH LIFE 2
2017/03 Bir Kızımız Var / Uykusuz Geceler
İndirimsiz Fiyatı: 11,90 TL
%15 İndirimli Fiyatı: 10,10 TL
Kazancınız:1,80 TL
Havale İle:10,00 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:10,10 TL
12.5
Adetzaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

BİR KIZIMIZ VAR – TARA PAMMI

Neredeyse hayatını kaybedecek duruma gelmesinin ardından Alexis Sharpe, Leandro Conti’ye bir çocukları olduğundan bahsetmeye karar verir. Yedi yıl olmuştur ama Alexis, kızı için Leandro’yla yüzleşecektir ve kalbinin bu işten hasar almadan kurtulmasını ummaktadır…

Conti Azizi olarak bilinen Leandro’nun Alexis’le olan tutkulu karşılaşması, onun kirli sırrıdır. Leandro, karısının ölümünün ardından bir kadına karşı düşkünlük göstermeyi kendi kendisine yasaklamıştır ama Alexis, karşı konulmaz bir baştan çıkarış olarak yerini korumaktadır.

Leandro, Alexis’e ettiği muameleden pişmandır ama şimdi o, geri dönmüşken ve Leandro’nun çocuğunun annesiyken Leandro, kendisinin olan her şey üzerinde hak iddia edecektir!

UYKUSUZ GECELER  – TARA PAMMI

 Eğer Sophia, üvey babasının şirketini kurtarmak istiyorsa, Rossi ve Conti imparatorluklarını birleştirmek tek çıkar yoldu. Luca Conti, bir zamanlar kalbini kırmıştı ancak şimdi şoför koltuğunda Sophia vardı. Ama Luca, hâlâ tek bir bakışıyla tüm vücudunu ürpertebiliyordu!

Luca Conti, babasından aldığı karanlığı maskelemek için yıllardır Şeytan Conti lâkabını elinden geldiğince besliyordu. Ama Sophia Rossi, onun karanlık yüzüne zaten yıllar öncesinden âşinaydı. Yine de Luca, bu teklifin avantajlarını görebiliyordu…

Onu gelini olarak istemeyebilirdi ancak büyük bir zevkle yatağına alırdı!

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.