x

2017/02 Maskeli Yabancı / Küçük Sevgilim

BESTSELLER
2017/02 Maskeli Yabancı / Küçük Sevgilim
İndirimsiz Fiyatı: 11,90 TL
%15 İndirimli Fiyatı: 10,10 TL
Kazancınız:1,80 TL
Havale İle:10,00 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:10,10 TL
12.5
Adet

zaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

MASKELİ YABANCI – MAISEY YATES

 Kimliği bir maskenin arkasına gizli Allegra Valenti; İtalya’nın en ünlü maskeli balosuna gider. Niyeti duygusuzca ayarlanmış nişanından önce, kendisi için mutlu anılar biriktirmektir. Ama maskeli bir yabancıyla yaşadığı tutkulu anlar, onun görev bilinciyle geçen hayatını alt üst eder.

Asık suratlı İspanyol Dükü Cristian Acosta, onun savunmasını aşan maskeli kadının en yakın arkadaşının kız kardeşi olduğuna inanamaz. Bu şımarık zengin kızı ona hep itici gelmiştir ama Cristian; Acosta adını korumak için, Allegra’ya altın alyansını takmak zorundadır!

 

KÜÇÜK SEVGİLİM – MAISEY YATES

 İki kelime; Prens Raphael DeSantis’in gizli hayatını ve ülkesinin huzurunu, tehdit etmeye ve onu bir garsona kıza bağlamaya yeterdi.

Ona uygun bir prensesle olan nişanının kötü bir şekilde bozulmasının neden olduğu uluslararası karmaşadan sonra, Raphael; metresini gelini yapmak zorundaydı!

Ama kalbi kırık Bailey Harper, buna gönüllü değildi. Küstah prens her türlü kışkırtıcı hileyi deneyecek, rıza göstermesi için onu baştan çıkaracak ve ülkesine Bailey’i eşi olarak götürecekti!

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.