x

2017/02 Aşka Teslimiyet / İnatçı Kalpler

DESIRE
2017/02 Aşka Teslimiyet / İnatçı Kalpler
İndirimsiz Fiyatı: 11,90 TL
%15 İndirimli Fiyatı: 10,10 TL
Kazancınız:1,80 TL
Havale İle:10,00 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:10,10 TL
12.5
Adet

zaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

AŞKA TESLİMİYET MICHELLE CELMER

Çok büyük bir araştırma ve dedektiflik şirketinin sahibi olan Roman Slater, yıllar önce gençlik aşkı Grace Winchester’ı çok kırmıştı ve bunun için kendisini affedemiyordu. Grace de öyle! Roman’ın ailesini gözüne kestirdiğini öğrenince hemen kavgaya hazırlanmıştı bu yüzden.

Ancak Roman söz konusu olduğunda Grace kavgacı olamıyordu, hemen aşka teslim oluyordu. Yüreğine söz geçirememiş, yine kendisini bu milyonerin yatağında bulmuştu. Acaba Grace geçmişteki ihanetlerin yeniden yaşanmasına hazırlamalı mıydı kendisini? Yoksa Roman bu kez iyi birisi olduğunu kanıtlayabilecek miydi?

 

İNATÇI KALPLER – CHARLENE SANDS

 Şikagolu emlâk milyoneri Brooks Newport yıllardır babasının kim olduğunu bulmaya çalışıyordu. Sonunda babasının izini küçük bir Teksas kasabasına kadar sürmüştü ama burada karşısına at eğiticisi Ruby Lopez’le çıkacaktı. Birbirlerine herhangi bir vaatte bulunmadan bir gece geçirdikten sonra ikisi de yollarına devam etmişti.

Ancak Brooks hiç tanımadığı babasıyla tanışmak için çiftliğine gittiğinde hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşacaktı. Ruby, babasının yanında çalışıyordu. Üstelik bir de sırrı vardı! Brooks babasını bulmakla kalmıyor, kendisi de baba oluyordu!

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.