x

2017/01 Aşkı Buldum / Sophie'nin Masalı

SPECIAL EDITION
2017/01 Aşkı Buldum / Sophie'nin Masalı
İndirimsiz Fiyatı: 11,90 TL
Ürün Fiyatı: 12,60 TL
Havale İle:12,47 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:12,60 TL
12.5
Adet

zaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

AŞKI BULDUM - CHRISTINE RIMMER

O güne kadar gayet korunaklı bir hayat yaşamış olan Lucy Cordell, artık kabuğunu kırmaya hazırdı. Yine de erkeklerle sıfır tecrübesi olduğundan bu konuda yardıma ihtiyacı vardı. Ne zaman uygun bir erkeğe yaklaşsa ‘Bakire!’ diye bağıran o pelerini üzerinden çıkartmasına yardım edecek birine…

Kim Oyuncu Prens olarak nam salan, enerjik Montedoro Prensi Damien’den daha iyi olabilirdi? Daha önce her zaman onu kurtarmaya koşmuştu…

Damien, Lucy’yi aşk ve seks konusunda eğitmeye razı oldu çünkü o kabul etmezse başkasına gideceğinden korktu. Hem, dışarıda dolaşan kurtlara karşı onu korunması gerekiyordu. Yine de, içinden aydınlatılmış gibi parlayan, güzel Lucy söz konusu olduğunda, Damien, merak etmek zorundaydı… Onu kim koruyacaktı?

 

SOPHIE'NİN MASALI – JESSICA GILMORE

 Garsonluk yapan Sophie Bradshaw görkemli partilerde görmezden gelinmeye alışkındır. Marco Santoro'yla geçireceği büyülü gece, kalbi kırık olan Sophie'nin hayatını değiştirecektir.

Ailesinin çöpçatanlıklarından usanmış olan milyarder Marco kimseyle yakınlık kurmamaktadır, ancak Sophie'yle geçirdiği nefes kesici gece yeterli gelmeyince onu malikânesine davet eder. Sophie'nin ona ufak bir sürprizi olacağından haberdar değildir ama!

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.