x

2017/01 Anlaşma / Her Şey Bir Gecede Oldu

CLASSICS
2017/01 Anlaşma / Her Şey Bir Gecede Oldu
İndirimsiz Fiyatı: 11,90 TL
%15 İndirimli Fiyatı: 10,10 TL
Kazancınız:1,80 TL
Havale İle:10,00 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:10,10 TL
12.5
Adet

zaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

ANLAŞMA  – MAYA BLAKE

 Alejandro oyunu hep kuralına göre oynardı…

Alejandro Aguilar asla işle özel hayatı karıştırmazdı ama yeni halkla ilişkiler müdürü Elise Jameson, son derece farklı ve karşı konulamayacak kadar çekiciydi. Birlikte çalıştıkları multi milyon dolarlık anlaşma sonuçlanana kadar birbirlerine karşı olan çekime karşı koymaları son derece zordu...

Fakat hayatı boyunca yakın gördüğü herkesten kazık yemiş, güvendiği kimsesi olmayan bu İspanyol asıllı milyarder, şimdi de yüreğini tehdit eden Elise’in ihanetine şahit oluyordu. Onu kovup, hayatının projesinden vazgeçse de kısa zamanda yaptığı hatayı anlayacaktı. Masum Elise bu birleşmenin kilit ismiydi ve bunun bedelini biliyordu. Alejandro her şeyi kabullenecek miydi?

 

HER ŞEY BİR GECEDE OLDU – MAYA BLAKE

 Gael Aguilar ile birlikte olmanın kuralları...

  1. İlişki en fazla altı hafta sürer
  2. Asla ikinci şans olmaz

Yıldızlığa giden yolun başında olan oyuncu Goldie Beckett, Gael’in toplantısını basıp, başucuna bıraktığı On Bin Doları suratına çarptığında, iki numaralı kuralı ateşlemişti.

Fakat birkaç hafta sonra hamile olduğu ortaya çıkınca, bir numaralı kuralın istisnası olmayı garantiledi. Gayri meşru bir ilişkinin istenmeyen sonucu olarak dünyaya gelen Gael, kendi çocuğunun onunla aynı kaderi paylaşmasına hayatta izin veremezdi. Tüm şartları kendi belirleyen Gael’in şimdi hayat boyu karısı rolünü oynaması için, Goldie’yi ikna etmesi gerekiyordu!

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.