x

2016/12 Mutluluk Meleği - Çalınan Anlar

CLASSICS
2016/12 Mutluluk Meleği - Çalınan Anlar
İndirimsiz Fiyatı: 11,90 TL
%15 İndirimli Fiyatı: 10,10 TL
Kazancınız:1,80 TL
Havale İle:10,00 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:10,10 TL
12.5
Adet

zaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

MUTLULUK MELEĞİ  – SANDRA MARTON

Cade Landon hikâyesini anlatıyor:

“Babamın Gordon Oil’in sorunlarını halletmemi istediğini duyduğumda Angelica Gordon’ın beni zorlayacağını sandım. Ne kadar yanıldığımı anladım! Angelica, bütün tanıştığım kadınlardan farklıydı ve ben ona doyamıyordum… Bu ona âşık olduğum anlamına gelmez… Tabii ki değilim. Ben bağımsız bir erkeğim ve hayatımda uzun süreli bir kadına ihtiyacım yok. Öyleyse neden; işler Angelica’nın çok sevdiği petrol şirketini kurtarmaya gelince, sırf o meleği mutlu etmek için olmadık teklifleri bile yapabiliyorum?

ÇALINAN ANLAR – NATALIE ANDERSON

Veliaht Prens Antonio De Santis, nişanlısının trajik kaybından beri bir kadına dokunmamıştı. Ama adı dillere düşmüş baştan çıkaran kadın, Bella Sanchez’le beklenmeyen bir karşılaşma, bu asilin bir kuralını bozmasına neden oldu…

 Bella için yaşam, bale kariyerini sona erdiren o kazadan sonra boş bir gösteriydi sadece… Ama ne zaman ki Antonio, onun varlığını sarayında istedi, teklif ettiği çalınan anlara direnemedi. Yasak ilişkileri sır olarak saklanmalıydı ama yakında Bella seçimle yüz yüze gelecekti kalbinden vaz geçecekti veya De Santis Prensini dize getirecekti?

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.