x

2016/12 Küllerinden Doğmak - Sahte Yeminler

HIGH LIFE 2
2016/12 Küllerinden Doğmak - Sahte Yeminler
İndirimsiz Fiyatı: 11,90 TL
%15 İndirimli Fiyatı: 10,10 TL
Kazancınız:1,80 TL
Havale İle:10,00 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:10,10 TL
12.5
Adetzaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

KÜLLERİNDEN DOĞMAK – JENNIE LUCAS

Kassius Black kötü geçen çocukluğunun ardından, onu terk eden babasından intikam almak için küllerinden yeniden doğmuştur. Babasının neredeyse tüm varlığına sahip olan Kassius’un son hedefi, ona asla sahip olamayacağı varisini tanıtmaktır.

“Eğer haksızsam sana on milyon dolar ödeyeceğim”

Laney Henry, saf vücudu ve aklıyla Kassius’un yüzüğünü takmak ve çocuğunu için mükemmel bir adaydır. Kaybedecek hiçbir şeyi olmayan Kassius’un kendine güveni tamdır. Gerçekten kaybedecek hiçbir şeyi yok mu?

SAHTE YEMİNLER  – CHANTLLE SHAW

Leandro bir anda bu iş devam ettiği sürece bunları aklından uydurmak zorunda kalacağını anlamıştı.

Marnie kaşlarını çattı. "Küçük bir düğün olmasını kesinlikle kabul etmişimdir ama ailemi davet etmeden evlenmeyi kabul etmemişimdir." Marnie bir anda Leandro'nun yüzünde bir şaşkınlık ifadesi fark etmişti. "Hafızamı kazanmama yardım etmelisin. Gelinliğimi seçmiş miydim? Eğer seçmemişsem çok garip olurdu düğünün bir ay sonra olduğunu düşünürsek."

"Düğün tarihine yakın bir tarihte Floransa'dan seçmeye karar vermiştin çünkü bedeninin kaç olacağını tahmin edemiyordun." Leandro bu gecikme için bir mazeret bulurken Marnie'nin ailesini Londra'da düğün töreninin yapılacağı otele davet etmeyi aklının bir köşesine yazdı. Marnie'nin onunla evlenmek istediğine inanması önemliydi çünkü ancak bu şekilde çocuğunun üzerinde hak sahibi olabilirdi. Marnie'yi bir an önce mihrabın önüne götürmesi şarttı.

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.