x

2016/12 Kar ve Düğün - Yeni Yıl Umudu

DESIRE
2016/12 Kar ve Düğün - Yeni Yıl Umudu
İndirimsiz Fiyatı: 11,90 TL
%15 İndirimli Fiyatı: 10,10 TL
Kazancınız:1,80 TL
Havale İle:10,00 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:10,10 TL
12.5
Adet

zaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

KAR VE DÜĞÜN –   ANDREA LAURENCE

Yılbaşı düğününde bir araya geldiler…

Kabul ediyorum… Düğün organizatörü Natalie Sharpe bu iki sözcüğü asla kullanmayacaktı. İçindeki alaycı kadın; aşka inanmıyordu ama tutkuya inanıyordu! Son dakikaya gelen yılbaşı düğünü, onu gelinin yakışıklı ağabeyi ile bir araya getirince… Natalie’nin genç kızlık aşkı ve fantezileri tekrar canlandı. Natalie onunla bir ikinci şans istiyordu.

Ama Colin Russell artık genç bir ergen değildi. Tam anlamıyla bir erkekti. Natalie; onun her temasından, sonsuza kadar sürmeli mesajı alıyordu. Düğün günü onunla beraber çalışmak, dayanamayacağı kadar tahrik edeciydi. Bir uzun ve sıcak öpüş, bu evlilik istemeyen kızın mihraba gitmesine neden olacak mıydı?

 

YENİ YIL UMUDU – LINDA THOMAS SUNDSTROM

 Noel Süitinde baştan çıkarma?

Milyarder Chaz Monroe; satın aldığı reklâm şirketini gizlice araştırınca, şirketin yıldızı Kym McKinley’in, önemli Noel kampanyasında neden çalışmadığını anlamaya çalışır. Güzel kadından yanıt alabilmek için elinden geleni her şeyi yapar. Onu öperek cevap alsa bile, bunu yapacaktır.

Kym, Chaz’in cüretine inanamaz. Ama sürekli onun kollarına… Ve yatağına düşmekten de kendini alamaz. Ve yakında, onu sürekli öfkelendirmeyi başaran bu adam; Kym’in, asla unutamayacağı Noel gününden

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.