x

2016/12 Aşksız Asla - Bir Değil İki Sürpriz

HIGH LIFE 1
2016/12 Aşksız Asla - Bir Değil İki Sürpriz
İndirimsiz Fiyatı: 11,90 TL
%15 İndirimli Fiyatı: 10,10 TL
Kazancınız:1,80 TL
Havale İle:10,00 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:10,10 TL
12.5
Adetzaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

AŞKSIZ ASLA – LYNNE GRAHAM

İtalyan milyarder Vito Zaffari, daha yakınlarda yaşanan bir aile skandalının etkilerini üzerinden atmak için yılbaşını fırsat bilerek herkesten uzaklaşmaya karar vermiş, bir arkadaşının İngiltere’deki evine kapanmıştı.

Ancak yılbaşı hiç de düşündüğü gibi sakin geçmeyecek, Holly Cleaver adında güzel bir kadın onun hayatına birdenbire girerek Vito’nun savunma mekanizmalarını alt üst edecekti. Holly’yi daha önce hiçbir şeyi arzulamadığı kadar arzulayan Vito hemen onu elde etmeye karar vermişti.

Ancak Holly ertesi gün ortadan kaybolmuştu. Vito onu kolaylıkla unutacağından emindi. Ta ki, bir gecelik ilişkilerinin beklenmedik bir sonucu olduğunu öğrenene dek…

BİR DEĞİL İKİ SÜRPRİZ – LYNNE GRAHAM

Soğuk ve kimseye güvenmeyen bir yaradılışı olan Apollo Metraxis sonsuza dek bekâr kalmaya kararlıydı. Ancak babasından mirasında hak iddia edebilmesinin tek koşulu, evlenmesi ve çocuğunun olmasıydı. Yani, en olmayacak şeyi yapmaya zorlanıyordu!

Doğal, olduğu gibi davranan Pixie Robinson ise Apollo için düşünülebilecek en alâkasız gelin adayıydı. Ne var ki, Pixie’nin ailevi meselelerden dolayı içinde bulunduğu borç batağı onu aciz ve bu yüzden de uygun bir adaya dönüştürüyordu.

Düğün gecelerinde Pixie’nin el değmemiş kırılganlığı Apollo’nun yüreğinin en derin ve en ıssız köşesine temas edince Apollo yeniden düşünmek zorunda kalacaktı.

Derken, Pixie’nin sadece bir değil, iki Metraxis varisine hamile olduğu ortaya çıktı!

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.