x

2016/11 Aşkın Her Hali / Aşka Çıkan Yol

DESIRE
2016/11 Aşkın Her Hali / Aşka Çıkan Yol
İndirimsiz Fiyatı: 11,90 TL
%15 İndirimli Fiyatı: 10,10 TL
Kazancınız:1,80 TL
Havale İle:10,00 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:10,10 TL
12.5
Adet

zaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

AŞKIN HER HALİ  –   ANDREA LAURENCE

Emlâk milyarderi Carson Newport, onu ve kardeşlerini tek başına büyüten annesinin adını yaşatmak için bir çocuk hastanesi yaptırmaya karar vermişti. Yanında Halkla İlişkiler direktörü olarak çalışan Georgia Adams tam bu işe uygun araziyi bulmuştu ama projenin hayata geçirilebilmesi için önce arazinin sahibinin ikna edilmesi gerekiyordu ve bu adam Carson’un iş dünyasında önemli bir rakibiydi.

Carson, birlikte uzun mesai saatleri geçirdikçe cazibesine kapıldığı Georgia’nın düşmanıyla böyle yakınlaşmasından hiç hoşlanmıyordu. Müthiş bir aile sırrının ortaya çıkması ihtimali onun Georgia’dan uzak durmasına yetecek miydi peki?

 

AŞKA ÇIKAN YOL – KAT CANTRELL

 Milyarder babasının ölüm döşeğinde olduğunu öğrenen Nora Winchester O’Mally, Şikago’ya onun yanına gittiğinde kendisini eski bir arkadaşının kollarında buldu. Reid Chambarlein bu genç dulun en çok avutulmaya ihtiyaç duyduğu anlarda yanındaydı. Ancak aralarında sadece merhamet ya da şefkat değil, güçlü bir tutku vardı.

Reid, sahip olduğu otel imparatorluğunu kurarken kendisini tamamen işine adamış, duygularını yok saymıştı. Şimdi Nora ve dünya tatlısı oğlu hayatına girmişti ve Reid’in geleceğiyle yüzleşmesi gerekiyordu.

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.