x

2016/11 Aşk Masalı / Düşman Aşıklar

CLASSICS
2016/11 Aşk Masalı / Düşman Aşıklar
İndirimsiz Fiyatı: 11,90 TL
%15 İndirimli Fiyatı: 10,10 TL
Kazancınız:1,80 TL
Havale İle:10,00 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:10,10 TL
12.5
Adet

zaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

AŞK MASALI  – JENNIFER HAYWARD

 Alexandra Dimitriou, Akathinia’nın eski kralının gizli kızı olarak ortaya çıktığında, kendini bir anda asillerin dünyasının içinde buluvermişti. Ve tabii Aristos Nicolades’in koruması altında…

Aristos’un masum prensese dokunmamakla ilgili kuralları vardı. Ama güzel Aleksandra, uzun zaman önce üstesinden geldiğini düşündüğü, içindeki asi dürtüleri uyandırıyordu.

Tutkularının ateşi arttıkça kurallar yıkılmaya başlayacak ve Aristos, Aleksandra için tehlikeli olabilecek tek insanın kendisi olduğunu, onu kendisinden koruması gerektiğini anlayacaktı.

DÜŞMAN AŞIKLAR – JENNIFER HAYWARD

 Üzerinde fildişi renkli dantellerle, mihraba, Kral Kostas Laskos’a doğru yürümek birçok kadının hayali olabilirdi. Stella Constantinides, o kadınlardan biri değildi. Ama kraliyetinin huzuru için, bir zamanlar yüreğini açtığı ve sonunda acı çektiği adamla evlenmeye razı oldu.

Asi prenses, onun kuklası olmayı reddediyordu ama beraber geçirdikleri gece Stella’ya, kocasının çekiciliğine karşı bağışıklığı olmadığını gösterdi. Geçmişlerindeki günahların nedenini görmeye başladı ve kendini; asla yapmayacağına yemin ettiği bir şeyi yaparken buldu. Kocasına âşık oluyordu!

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.