x

2016/10 Kazanmanın Tek Yolu / Beklenmeyen Bebek

DESIRE
2016/10 Kazanmanın Tek Yolu / Beklenmeyen Bebek
İndirimsiz Fiyatı: 11,90 TL
%15 İndirimli Fiyatı: 10,10 TL
Kazancınız:1,80 TL
Havale İle:10,00 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:10,10 TL
12.5
Adet

zaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

KAZANMANIN TEK YOLU  –   CATHERINE MANN

Futbol yıldızı Henri Reynaud mücadele vermeden kariyerinin yokuş aşağı gitmesine göz yummayacaktı. Kazanmasının tek yolu ona yabancılaşan eşiyle barışmaksa ne gerekirse yapacaktı. Ama Fiona Harper-Reynaud ile vakit geçirmek yeterli değildi. Henri, güzel karısını yatağında istiyordu.

Fiona çekici kocasının herkesin gözü önünde rol yapıp yapmadığından veya duygularında ciddi olup olmadığından emin değildi. Her kadının arzuladığı bir erkeğe ikinci kez aşık olmaya gücü yeter miydi? Ancak ortada inkâr edilmez bir gerçek vardı: aralarındaki çekim hiç bu kadar güçlü olmamıştı!

BEKLENMEYEN BEBEK – JOANNE ROCK

Tatiana Doucet hayatı boyunca çekici, kendini beğenmiş sporcularla bir arada olmaya alışkındı. Fakat But Jean-Pierre Reynaud sahada olduğu kadar yatakta da karşı konulmazdı. Birlikte oldukları tek gece, hesapta olmayan bir bebekle sonuçlanmıştı. Şimdi ailesinin futbol dünyasındaki en büyük düşmanı, kendisine reddedemeyeceği bir teklifle geliyordu.

Jean-Pierre magazin basınından ne kadar nefret etse de, aralarında olabilecek sahte bir ilişki haberinin dikkatleri başka yöne çekeceğini biliyordu. Üstelik Tatiana’ya karşı hissettiği tutkuyla rol yapmak hiç de zor olmayacaktı. Fakat beklenmeyen bir bebek söz konusu olunca, ortaya çıkacak olan skandalın Boyutu, ikisinin de hayatını sonsuza kadar değiştirebilirdi.

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.