x

2016/10 Duvağın Ardındaki Sır / Esintili Geceler

HIGH LIFE 1
2016/10 Duvağın Ardındaki Sır / Esintili Geceler
İndirimsiz Fiyatı: 11,90 TL
%15 İndirimli Fiyatı: 10,10 TL
Kazancınız:1,80 TL
Havale İle:10,00 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:10,10 TL
12.5
Adetzaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

DUVAĞIN ARDINDAKİ SIR  – DANI COLLINS

“Gelini öpebilirsiniz.”

Bu iki basit kelime, Mikolas Petrides için çok önemli bir iş anlaşmasının sonuca ulaşması ve onu kâbus gibi bir çocukluktan kurtaran büyükbabasına borcunu ödemesi anlamına geliyordu. Ancak duvağı kaldırınca hiç tanımadığı bir kadınla karşılaştı!

Viveka Brice, kız kardeşini korumak için her şeyi göze alabilir hatta tanımadığı birisiyle evleniyormuş gibi yapabilirdi. Evlilik aldatmacası ortaya çıkınca hemen oradan kaçtı ama hemen ardından Mikolas’la tekrar yüzleşti. Mikolas, istediğini mutlaka elde eden bir adamdı bu evliliğin gerçekleşmesini de çok istiyordu. Viveka sebep olduğu karmaşanın bedelini, onun metresi olarak ödeyecekti.

 

ESİNTİLİ GECELER – KIM LAWRENCE

Kendini suçladığı o kazadan beri Danilo Raphael, kendini kapattı ve duygu olmadan yaşamaya başladı. Ama İngiliz gülü Tess Jones, saldırıya uğradığında, koruma güdülerini yadsıyamadı ve Tess’i sığınması için Toskana’daki muhteşem malikânesine aldı.

Tess Jones bakire olabilirdi ama bir erkekte ne aradığını biliyordu. Bu otoriter İtalyan, ne kadar seksi olursa olsun, onun aradığı değildi! Sıcak yaz günleri, esintili gecelere karışınca, Tess, kendini Danilo’ya teslim olurken buldu. Aralarındaki ihtiras, Tess’i temelinden sarsmıştı, ama Danilo kendi geçmişiyle baş edemezse onu bırakmak zorunda kalacaktı.

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.