x

2016/09 Puslu Anılar / Geçmişin Acı İzleri

BESTSELLER
2016/09 Puslu Anılar / Geçmişin Acı İzleri
İndirimsiz Fiyatı: 11,90 TL
%15 İndirimli Fiyatı: 10,10 TL
Kazancınız:1,80 TL
Havale İle:10,00 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:10,10 TL
12.5
Adet

zaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

PUSLU ANILAR – MAISEY YATES

Yunan milyarder Leon Carides’de hepsi vardı: Zenginlik, güç, kötü bir şöhret ve hatta elini bile sürmese de, bir eş. Ancak bu zevkine düşkün çapkının, geçirdiği bir kaza sonucu hafızasını kaybetmesi her şeyi değiştirecekti.

Leon, karısının parlak mavi gözleri dışında hiçbir şey hatırlamıyordu. Şimdi Rose’a hissettiği arzu, geçmişindeki boşlukları dolduruyor, Rose’u, Leon için karşı konulmaz birisi yapıyordu. Peki Rose onun geçmişte yaptıklarını affedebilecek miydi? Yoksa Leon anılarından başka karısını da mı kaybedecekti?

 

GEÇMİŞİN ACI İZLERİ – MAISEY YATES

Prenses Samarah Al-Azem’e göre intikam soğuk yenen bir yemekti. Sabırla beklemişti ama nihayet ülkesinin düşmanı ve sahip olduğu her şeyi elinden alan Ferran’ı öldürebilecekti. Gecenin sessizliğinde, Ferran’ın odasında pusuya yatmış, onun gelmesini bekliyordu.

Şeyh Ferran bir suikastçının hançeriyle ilk kez karşılaşmıyordu ama hançeri tutan kişi hiç bu kadar güzel olmamıştı. Kısa bir süre sonra güzel suikastçı onun merhametine kalacaktı. Ferran’ın yıllardır istediği şeydi bu!

Şimdi Samarah karar vermek zorundaydı: Ya bir zindandaki prangaları tercih edecekti ya da Ferran’ın karısı olarak parmağına takacağı pırlanta prangayı tercih edecekti.

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.