x

2016/09 Prensin Hayalleri / Dört Günlük Bir Maceraydı

STARS OF ROMANCE
2016/09 Prensin Hayalleri / Dört Günlük Bir Maceraydı
İndirimsiz Fiyatı: 11,90 TL
%15 İndirimli Fiyatı: 10,10 TL
Kazancınız:1,80 TL
Havale İle:10,00 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:10,10 TL
12.5
Adet

zaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

PRENSİN HAYALLERİ – KANDY SHEPHERD

 Gemma mutfakta çalışırken ansızın içeri giren yabancının bir prens olduğunu bilse, tahta kaşıkla üzerine yürümezdi elbette. Ama Tristan kimliğini saklamakta ısrar ediyordu. Amacı onu prens olduğu için değil, doğal haliyle sevecek bir kadın bulmaktı.

Gemma kraliyet geleneklerine uygun, soylu biri eğildi. Sidney’in kenar mahallelerinde büyümüştü. Kral ve Kraliçe onu kabul edecekler miydi?

 

DÖRT GÜNLÜK BİR MACERAYDI – KANDY SHEPHERD

Avustralya’lı iş kadını Eliza Dunne ve genç milyarder Jack Marlowe ilk karşılaştıkları andan itibaren birbirlerinden çok etkilenirler, ama birlikte olamazlar, çünkü Jack Marlowe evlidir.

Jack Marlowe’un boşanmasından sonra, Eliza ve Jack sadece dört günlük bir birliktelik yaşarlar, ama bu iki genç insan geçmişlerinde yaşadıkları evliliklerinin etkisiyle, özgürlüklerini korumaya o kadar önem verirler ki, ciddi bir ilişkiden kaçarlar. Jake ve Eliza ne kadar mükemmel bir aşk yaşadıklarını ve aralarındaki bağın ne kadar güçlü olduğunu anlayamadıklarından, dört günün sonunda kendi yollarına giderler.

Sonra onları sonsuza dek birbirine bağlayacak bir mucize olur, ama bu kez de farklı nedenlerle birbirleriyle büyük bir mücadeleye girerler. Jake ve Eliza, bu son mücadeleyi de kazanıp, birlikte olabilecekler midir?

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.