x

2016/09 Masum Sevgi / Aşk ve Sır

HIGH LIFE 1
2016/09 Masum Sevgi / Aşk ve Sır
İndirimsiz Fiyatı: 11,90 TL
%15 İndirimli Fiyatı: 10,10 TL
Kazancınız:1,80 TL
Havale İle:10,00 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:10,10 TL
12.5
Adetzaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

MASUM SEVGİ – CAROL MARINELLI

“Matteo, o kolyeyi istiyorum. Neye mal olursa olsun, onu bul ve bana getir.”

Bir yarış takımı sahibi, katı ve kuralcı Abby Ellison, efsanevi playboy Matteo Di Sione’nin tipi değildi. Ama istediği bir şeye Abby sahipti. Büyükbabasının değerli kolyesi… Ölümcül cazibesi işe yaramazsa, Abby’nin yarış takımına maddi destek vererek, amacına ulaşabilirdi.

Dubai’den, Milano’ya oradan Monte Carlo’ya seyahatleri sırasında, Matteo kendini; masum Abby’nin şaşırtan çekiciliği ile yarış dünyasının heyecanlı ortamının içerisinde buldu. Fakat Matteo; Abby’nin hırsının altındaki gerçeği keşfedince, sadece kolyeyi alıp gidemeyeceğini anladı.

AŞK VE SIR – MAYA BLAKE

“Bu antika kutu benim sana düğün hediyem.”

Dernek yöneticisi Allegra Di Sione, büyükbabasının çok sevdiği kutuyu Şeyh Rahim Al-Hadi’den alma işinde başarısız olamazdı. Rahim’in şaşaalı yatak odasına onu çalabilmek için girmiş ve yakalanmıştı.

Bu etkileyici şeyhi baştan çıkarmak kaçabilmesinin tek yoluydu! Fakat Allegra sabah kaçarken, çok daha değerli bir şeyi sonsuza kadar taşıdığının farkında değildi. Rahim bunu anladığında, seçeneği olmayacak ve bu büyüleyici hırsızı kraliçesi yapmak zorunda kalacaktı!

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.