x

2016/09 Kraliyet Bebekleri / Arkadaşlıktan Öte

DESIRE
2016/09 Kraliyet Bebekleri / Arkadaşlıktan Öte
İndirimsiz Fiyatı: 11,90 TL
%15 İndirimli Fiyatı: 10,10 TL
Kazancınız:1,80 TL
Havale İle:10,00 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:10,10 TL
12.5
Adet

zaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

KRALİYET BEBEKLERİ  –   CATHERINE MANN

Louisiana’lı milyoner Gervais Reynaud’nun ailesinin nakliye şirketi, ve satın aldığı Amerikan futbol takımından başka bir şey düşünecek zamanı yoktu. Hele romantizme ayıracak zamanı hiç… Yine de Erika Mitras’la geçirilecek ateşli bir hafta sonuna hayır diyemezdi. O gerçek bir prensesti ama bilinen burnu havada ve şımarık kraliyet mensuplarıyla yakından uzaktan ilgisi yoktu.

Birliktelikleri muhteşem ama kısa sürmüştü. Erika onu terk ettiğinde bir daha görüşme niyeti yoktu. Fakat küçük kaçamaklarının ikisini ebeveyn yapacağını hesaba katamamıştı...

 

ARKADAŞLIKTAN ÖTE – JOENNE ROCK

Adelaide Thibodeaux, Dempsey Reynaud’la birlikte büyümüştü ve yıllardır onun yanında çalışıyordu. Ancak milyarder futbol koçunun, Adelaide’ın istifa etmesine engel olmak için, onunla nişanlandığını duyurması hiç beklemediği bir şeydi. Tam kendi işini kurmak ve yolunu çizmek için hazırlanırken, patronuyla sahte bir nişanın içinde bulmuştu kendisini.

Ancak Adelaide hiç beklemediği başka bir şeyle daha karşılaşacaktı: Dempsey’e âşık oluyordu! Bir yalanla kurulan bir ilişki gerçeğe mi dönüşecekti? Yoksa daha fazla ileri gitmeden, arkadaş olarak mı kalacaklardı?

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.