x

2016/09 Güney Ateşi / Cennette Tatil

SPECIAL EDITION
2016/09 Güney Ateşi / Cennette Tatil
İndirimsiz Fiyatı: 14,90 TL
%15 İndirimli Fiyatı: 12,60 TL
Kazancınız:2,30 TL
Havale İle:12,47 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:12,60 TL
12.5
Adet
 

GÜNEY ATEŞİ - SHIRLEY JUMP

 Mac Barlow hayatı boyunca engel tanımamış, istediğini ne pahasına olursa olsun elde etmişti. Bu kez de değişen bir şey olmayacak, Hillstrand Solar’ı ele geçirecekti. Ancak büyük bir sorunu vardı. Nefes kesen sarışın çetin ceviz çıkmıştı, Nuh diyor peygamber demiyordu.

Mac’in tek sorunu bu da değildi. Ailesiyle ilgili öğrendiği büyük sır hayatını alt üst etmişti. Önlem almadığı takdirde annesinin ve kardeşlerinin de huzurları kalmayacaktı.

 Savannah babasına verdiği sözü tutmaya kararlıydı. Hillstrand Solar’ı elden çıkarmayacaktı. Bu düşünceyle Mac Barlow’a reddedemeyeceği bir teklifte bulundu. Mac, Savannah’ya şirketi ayakta tutmanın yollarını öğretecekti. Buna rağmen şirket uçurumun eşiğinden kurtulamazsa, mecburen ona satacaktı.

Savannah’nın planı tıkır tıkır işlemeye başlamıştı başlamasına da, bir şeyi hesaba katmamıştı. Masmavi gözlü Güneyli’ye kalbini kaptırmamayı nasıl başarabilecekti?

 

CENNETTE TATİL  – SCARLET WILSON

 Yeni baştan âşık olmak…

 Muhteşem Caleb Connor’la evlendiği gün Addison’ın hayatındaki en mutlu gündü. Ama sonraki yıllarda, Addison kocasına ne kadar özlem duysa da, hırslı iş adamı giderek ondan uzaklaştı…

İşi zamanının çoğunu alsa da Caleb, Addison’ı hâlâ çok seviyordu. Şimdi, cennette bir tatil, onlara bir zamanlar paylaşmış oldukları büyülü anları geri getirebilirdi.

Ama evlilikleri ufukta görünen yeni bir sürprize hazırlanıyordu: Addison’ın bebek sırrı!

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.