x

2016/08 Sevildiğini Bil Yeter / Dokuz Ay Sürprizi

SPECIAL EDITION
2016/08 Sevildiğini Bil Yeter / Dokuz Ay Sürprizi
İndirimsiz Fiyatı: 14,90 TL
%15 İndirimli Fiyatı: 12,60 TL
Kazancınız:2,30 TL
Havale İle:12,47 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:12,60 TL
 

SEVİLDİĞİNİ BİL YETER - SHIRLEY JUMP

O güne dek Luke Barlow’un dert ettiği tek şey Stone Gap’te verilen partilerden hangisine katılacağına karar vermekten ibaretti. Ancak Peyton Reynolds yanında dört yaşındaki güzeller güzeli yeğeniyle karşısına çıkar çıkmaz Luke Barlow’un yaşamı tam anlamıyla değişti. Peyton Reynolds elinde, ebeveyn hanesinde Luke Barlow’un ismi yazılı olan bir doğum belgesiyle çıkagelmişti. Artık Güney’in en seksi bekârının yaşam şeklini tamamen değiştirip küçük kızın ihtiyacı olan babaya dönüşmesi gerekiyordu.

Peyton Reynolds bir zamanlar tutulduğu Luke Barlow için artık hiçbir duygu beslemediğinden emindi. Ancak Luke küçük Maddy’yle ilgilenmeye başlayınca kendisinden o kadar da emin olmaması gerektiğini düşündü. Çok dikkatli olmalı ve yeğeninin babasına kalbini kaptırmamalıydı. Çünkü Barlow kardeşlerin en küçüğü kadınların kalbini çalıp karşılığında hiçbir şey vermemesiyle ünlenmişti…

 

DOKUZ AY SÜRPRİZİ  – JENNIFER FAYE

Milyarder Niko Stravos için duygusal bağlılık ancak filmlerde görülebilecek bir sanat aracıydı. Bu yüzden de beklediği son şey Sofia Moore ile kişiliğine uymayan bir gece geçirmek ya da şok edici sonucu: baba olmaktı!

Niko, otel oda hizmetlisi Sofia’yı dünya seyahatine onunla birlikte gitmeye ikna ederken kendi duygusal karmaşasıyla baş etmeye de kararlıydı. Sofia’nın güzelliği ve şefkati yüreğine dokununca, Niko geçmişiyle yüzleşme vaktinin geldiğini anladı. Böylece ilişki travmalı Sofia’yı onunla bir gelecek istediğine ikna edebilecekti.

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.