x

2016/08 İkimiz de Unurmadık / Geçmişi Olmayan Adam

HIGH LIFE 2
2016/08 İkimiz de Unurmadık / Geçmişi Olmayan Adam
İndirimsiz Fiyatı: 11,90 TL
%15 İndirimli Fiyatı: 10,10 TL
Kazancınız:1,80 TL
Havale İle:10,00 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:10,10 TLzaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

İKİMİZ DE UNUTMADIK  - DANI COLLINS

Gwyn Ellis’in başı fena halde dertteydi. Çıplak fotoğrafları internette yayılmış, itibarı ve işi tehlikeye girmişti. Evli bir adamla ilişkiye girmekle suçlandığı gibi, çok çalışarak elde ettiği Donatelli International’daki işini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıyaydı. Kimse onun tuzağa düşürüldüğüne inanmıyordu, çekici patronu Vittorio Donatelli dışında!

Vittorio, firmasını skandallardan uzak tutmak için her şeyi yapabilirdi,  kendi geçmişine dair sırları yıllardır herkesten gizliyordu. Bu durumda,  firmasını korumak için baş döndürücü güzellikteki Gwyn’le sevgili gibi görünmeleri gerekiyorsa, öyle yapacaktı. Hem de büyük bir zevkle!

 

GEÇMİŞİ OLMAYAN ADAM  – CAROL MARINELLI

 

Nikolai Eristov tek bir kurala bağlı olarak yaşıyordu: Asla arkana bakma. Esrarlı iş adamı geçmişi derinlere gömmüştü. Ta ki  bir düğünde güzel balerin Rachel Cary ile karşılaşıncaya kadar. Yüzüne yerleştirdiği gülümsemesinin ve cazibesinin altında, onun da kendisi gibi geçmişin gölgelerden kaçan bir kadın olduğunu anlamıştı.

Ateşli bir gecenin sonunda Nikolai kendini Rachel ile zevk dolu iki haftayı geçirmeye söz vermiş bir halde bulmuştu. Ama ilk kez boyun eğmez bu milyarder yalan söylüyordu. Çünkü onun için iki hafta yeterli değildi.

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.