x

2016/07 Ölesiye Sevmek - Özgürlüğe Kanat Açmak

HIGH LIFE 1
2016/07 Ölesiye Sevmek - Özgürlüğe Kanat Açmak
İndirimsiz Fiyatı: 11,90 TL
%15 İndirimli Fiyatı: 10,10 TL
Kazancınız:1,80 TL
Havale İle:10,00 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:10,10 TL
12.5
Adetzaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

ÖLESİYE SEVMEK - LYNNE GRAHAM

 

Ella Palmer’ın, Nikolai Drakos’un en büyük düşmanın dikkatini çekecek ne parası ne de bağlantıları vardı. Ancak masum güzelliği, Cyrus için bu işi görmüştü. Ona sahip olmak, Nikolai’ın tüm hedeflerine ulaşmasını ve intikamını almasını sağlayacaktı.

 

Acımasız armatör, Ella’nın bu işe razı olmasını sağlamak için her şeyi yapmaya razıydı.

İşe, Ella’nın onun metresi olması karşılığında ailesinin borçlarını üstlenmekle başladı. Fakat Ella’nın masumiyetinin gerçek sınırlarını keşfettikçe işler renk değiştirmeye başlamıştı. Anlaşılan yenilmez iş adamı Nikolai’ın bu defa başı bağlanmak üzereydi.

 

ÖZGÜRLÜĞE KANAT AÇMAK – MAYA BLAKE

Artistik buz pateni yıldızı Carla Nardozzi, tüm baskılardan kurtulup, özgürlüğe kanat açmak istediği bir gece, İsponyol aristokrat muhteşem Javier Santino’nun büyüsüne kapılıp, masumiyetini kaybeder. O gecenin sabahında ise yaptıklarından pişman olup, erkeği terk eder. Bu yaptığının çok büyük bir hata olduğunu yıllar sonra anlayacak, erkeğe nasıl bir acı verdiğini öğrenecektir.

Carla’dan intikam almaya yemin etmiş olan Javier Santino’nun aradığı fırsat üç yıl sonra eline geçer. Babasının açgözlülüğü nedeniyle her şeyini kaybetmek üzere olan Carla, Javier’in öne sürdüğü şartlara uymak zorunda kalır. Yeniden birlikte olduklarında, aralarındaki ihtirasın asla sönmemiş olduğunu anlarlar. Javier, intikam duygularının çok ötesinde daha tatlı bir şey bulmuştur.

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.