x

2016/07 Kraliçenin Dönüşü - Unutamadım

SPECIAL EDITION
2016/07 Kraliçenin Dönüşü - Unutamadım
İndirimsiz Fiyatı: 14,90 TL
%15 İndirimli Fiyatı: 12,60 TL
Kazancınız:2,30 TL
Havale İle:12,47 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:12,60 TL
12.5
Adet
 

KRALİÇENİN DÖNÜŞÜ - SHIRLEY JUMP

 

Beş yıl önce Amerika Güzeli olma fırsatını elinin tersiyle iten Meri Prescott kasabaya geri döner. Adamakıllı yaşlanmış olan büyükbabasına bakacak, o sırada hayatını bundan böyle nasıl şekillendireceğine karar verecektir.

Üç ay önce New York’un karanlık bir sokağında başına gelen korkunç olaydan sonra fotoğrafçılık kariyerine yeniden başlayabilecek midir yoksa korkularıyla baş başa bir yaşam mı sürecektir?

Meri doğduğu kasabaya ayak bastığı an daha önce hiç hesaba katmadığı bir sorunla daha karşılaşır.

Yıllar önce kendisini terk edip savaşa gitmiş olan ilk aşkı Jack Barlow da kasabadadır. Üstelik o da Meri gibi pek çok bakımdan değişmiş, bambaşka birine dönüşmüştür.

Meri, Jack Barlow’a ikinci kez kalbini kırma fırsatını vermemeye karar verir ancak attığı her adım karşısına Jack Barlow’u çıkarır…

 

UNUTAMADIM  – JESSICA GILMORE

Lady Araminta Davenport Londra da, üç nişanlısında da aradığını bulamamıştı. Bu nedenle Tuscany’ye geri dönüyordu. Bu dönüş asla unutamadığı adam içindi.

Luca Di Tore işiyle evli, yakışıklı bir İtalyan iş adamıydı. Minty’yi karşısında görünce lise çağında beraber geçirdikleri yazları hatırladı. Genç kadın hayatındaki boşluğu dolduracak kadar neşeliydi.

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.