x

2016/07 Her Şey Kızım İçin / Masumiyet

ROMANCE
2016/07 Her Şey Kızım İçin / Masumiyet
İndirimsiz Fiyatı: 11,90 TL
%15 İndirimli Fiyatı: 10,10 TL
Kazancınız:1,80 TL
Havale İle:10,00 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:10,10 TL
12.5
Adet

zaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

HER ŞEY KIZIM İÇİN - ANNE MATHER

Londra'nın göbeğinde yapayalnız bir kadın: Rachel Gilmour... Ve kucağında, varlığından babasının bile haberi olmayan küçücük bebeği Sara... Günün birinde karşısına, sevdiği gencin babası çıkıp, ona yardım elini uzattığında bir koşulu vardı: Rachel'in kendisiyle evlenmesi...

Genç kadın çaresizdi, üstelik küçük Sara hastaydı, iyi bakılması gerekiyordu. Bu durumda yaşlı adamla evlenmeye karar verdi; ne var ki, bir gün sevdiği adamı karşısında buldu. Ne yapacaktı şimdi?

 

MASUMİYET – SARA CRAVEN

 Nic Xandreou, Katie’nin, kardeşini evlilik tuzağına çeken bir servet avcısı olduğunu düşünüyordu. Camilla, kardeşini iyi tanıyordu ve onu savunmaya kararlıydı. Xandreou’nun Karthos adasındaki kalesine bir ziyareti göze alacak kadar kararlı.

 Camilla Dryden ailesinde en aklı başında olan kişiydi. Ama Aslanın inine giderken aldığı riskin bilincinde değildi. Nic Xandreou hayır kelimesini duymaya alışkın değildi. Özellikle bir kadından...

 

Tehlikeli olabilecek boyutta seksi bir adamdı. Tatlı, yumuşak başlı ve sessiz kadınlara alışkındı! Camilla ise bu özelliklerden hiç birin sahip değildi. Sözcüklerin savaşından en az onun kadar keyif alır gibiydi. Ve Nic gibi o da anlaşacakları tek yerin yatak odası olduğunu kanıtlamaya istekliydi sanki.

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.