x

2016/07 Aşk Kapanı - Devlerin Savaşı

HIGH LIFE 2
2016/07 Aşk Kapanı - Devlerin Savaşı
İndirimsiz Fiyatı: 11,90 TL
%15 İndirimli Fiyatı: 10,10 TL
Kazancınız:1,80 TL
Havale İle:10,00 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:10,10 TL
12.5
Adetzaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

AŞK KAPANI – ABBY GREEN

Manhattan’da çok zengin bir ailenin hizmetçisi olan Rose O’Malley, babasının hayatını kurtarmak için bir adamı tuzağa düşürebileceğini düşünmüştü. Ancak Zac Valenti’yle yüz yüze geldiği anda bu işin hiç de düşündüğü gibi kolay olmayacağını anladı.

Ancak o daha planından vazgeçemeden, Manhattan’ın bu en gözde bekârı onun ayaklarını yerden kesmiş, Rose kendisini onun yatağında bulmuştu! Ardından suçluluk duygusuyla kıvranan bir külkedisi gibi ondan kaçıp uzaklaşmış, Zac’ı bir daha görmeyeceğine yeminler etmişti. Ancak hamile kalmıştı ve Zac onu kandıran bu tutkulu kadının ve bebeğinin hayatını kontrolü altına almak istiyordu.

 

DEVLERİN SAVAŞI – MAISEY YATES

 

            “Firman da benim, sen de benimsin.”

Elle St. James, bir zamanlar aileden birisi gibi gördüğü adama baktığında sadece öfke hissediyordu. Apollo Savas, babasının firmasını acımasızca mahvetmişti ama Elle firmanın bir kısmını hâlâ elinde tutuyordu.

Üvey annesinin oğlu onun hem fantezilerini süsleyen hem de en karanlık düşmanıydı ve Elle onu durdurmaya kararlıydı. Ancak aralarındaki yasak arzuya daha fazla karşı koyamayarak birlikte oldukları gece, Elle’nin hayatının tamamen değişmesine neden olacaktı.

Şimdi telafi edemeyeceği bir şekilde Apollo’ya bağlıydı. Acaba dokuz ayda onu alt edebilecek miydi?

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.