x

2016/07 Aşk Hiç Hesapta Yokken - Gönül Bağı

DESIRE
2016/07 Aşk Hiç Hesapta Yokken - Gönül Bağı
İndirimsiz Fiyatı: 11,90 TL
%15 İndirimli Fiyatı: 10,10 TL
Kazancınız:1,80 TL
Havale İle:10,00 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:10,10 TL
12.5
Adet

zaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

AŞK HİÇ HESAPTA YOKKEN  –   JANICE MAYNARD

Deneyimsiz olan ama başka seçeneği olmayan Libby Parkhurst, bu iş teklifini Patrick’in annesinin isteği üzerine almış olduğunu düşünse dahi Patrick Kavanagh’ın iş teklifini kabul eder. Elbette ki etkilemeye çalıştığı o çekici adama karşı duyduğu çekimi gizleyebilecektir.

Patrick, Libby’yi bir aile dostu olarak görmektedir ve onu, ona bir iyilik yapmak üzere işe almıştır. Ama yaptıkları iş, onları birbirlerine yaklaştırdıkça Patrick, genç kadının görünümünü değiştirmesi onu hırpaniden göz kamaştırıcıya dönüştürmeden önce dahi Libby’nin dönüştüğü o şehvetli kadının farkına varır. Ansızın genç adamın bu ilgisi platonik olmaktan çıkmıştır. Uzun vadeli bir ilişki, yasak bölgededir, peki ya onu yatağına almak? Patrick, bunu başlıca önceliği hâline getirir!

 

GÖNÜL BAĞI – JANICE MAYNARD

James Kavanagh çok zengin ve seksiydi Ama işkolik komşusu Lila Baxter, o yollardan geçmişti. Ve bunu kanıtlayacak bir de kalp kırıklığı vardı. İlişkileri bittiğinden beri birbirlerinden sakınmışlardı ama şimdi Lila, eve bir bebek getirmişti.

James, düpedüz Lila’nın yardım isteyeceği son erkekti. Ama Lila, bebekler hakkında hiçbir şey bilmiyordu ve James de doğduğundan beri bir aile adamıydı. Bir yardım teklifi, beraberinde bir başkasını daha getirdi ve aradan çok geçmemişti ki o ikisi, aynı çatı altındaydılar. Neredeyse gerçek bir aile gibiydiler. Ansızın, görmezden geldikleri o ateş, alevlenmeye hazırdı!

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.